Lyderiai pasidalino po tašką (VIDEO)

2 nuotraukaModestas Galdikas, FK Palanga

Šeštadienį Jonavoje buvo sužaistos LFF I lygos 13 turo rungtynės, kuriose susitiko Jonavos „Lietava“ ir Palangos „Palanga“ klubai. Po inirtingos kovos pasižymėti niekam nepavyko, o rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis – 0:0.

Teisėjui paskelbus rungtynių pradžią abi komandos į žaidimą įsijungė labai sėkmingai, o palangiškiai, kaip jau įprasta šiame sezone, siekė iškart suregzti greitą ir svarbiausiai – pavojingą ataką. Pirmosiomis kėlinio sekundėmis į priekį su kamuoliu dešiniuoju aikštės kraštu pasileido greitasis „Palangos“ komandos saugas Julius Kasparavičius ir iškart atliko tikslų, aukštą perdavimą į varžovų baudos aikštelę, čia pirmasis prie kamuolio suskubo kitas Palangos vidurio aikštės saugas Gvidas Juška, deja, bet jo smūgis, atliktas su galva, nebuvo labai tikslus, o kamuolys nuskriejo šalia vartų. Po to per kelias minutes komandos apsikeite keliomis pavojingomis atakomis, bet pasižymėti niekam nepavyko. 12-ąją minutę puikų „solo“ reidą atliko gražiai kamuolį valdantis palangiškis Edgaras Ditmonas ir atidavė perdavimą tam pačiam Gvidui Juškai, kurio smūgis ir vėl praskriejo šalia vartų. Pirmajame kėlinyje daugiau progų turėjo FK „Palangos“ vienuolikė, o kėliniui einant į pabaigą dar vieno šanso vėl sulaukė dažnai atakos smaigalyje atsiduriantis Gvidas Juška. Šį kartą jis atliko labai stiprų smūgį link artimojo viršutinio vartų kampo, bet kamuolys pučiant vėjui nusisuko nuo vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Pirmoje rungtynių dalyje komandos susirinkusių žiūrovų įvarčiais nepradžiugino ir prieš ilgąją pertrauką išsiskyrė taikiai – 0:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui jau 47-ąją minutę savo komandą į priekį galėjo išvesti šeimininkų komandos atstovas Eisvinas Utyra, kuris atliko labai pavojingą smūgį, bet kamuolys neskrodė vartų tinklo, o nuskriejo visai šalia dešiniojo vartų virpsto. Po tokios pavojingos progos palangiškiai patys įjungė aukštesnę pavarą ir 55-ąją minutę su kamuoliu prieš vartininką atsidūrė kamuolio virtuozas Simonas Urbys, bet šiame epizode sėkmingai sužaidė „Lietavos“ vartininkas ir išsaugojo savo vartus „sausus“. Prabėgus keletai minučių kamuolį po savo kojomis vėl turėjo Gvidas Juška ir atliko dar vieną stiprų smūgį vartų link, bet ir šįkart savo komandą nuo praleisto įvarčio išgelbėjo Jonavos vartininkas. Jonavos „Lietava“ žaisdama namuose taip pat nenorėjo leisti šeimininkauti svečiams iš Palangos ir atsakydami patys surengė keletą pavojingų atakų bei pakėlė kampinį, kuris galėjo pasibaigti įvarčiu, kaip bebūtų šį kartą užtikrintu žaidimu pasižymėjo ir „Palangos“ vartininkas Ernestas Grudys. Rungtynėms einant į pabaigą abi komandos apsikeitė dar po vieną pavojingą smūgį – „Palanga“ atliko baudos smūgį, kuris vėl praskriejo visiškai šalia virpsto, o „Lietava“ pakėlė kampinį po kurio nestipriai smūgiavo į vartus ir pirmasis prie kamuolio vėl suskubo vartininkas E. Grudys. Ištiksėjo paskutinės rungtynių pridėtinio laiko sekundės, o rungtynės baigėsi taikiai ir be įvarčių – 0:0.