LFF I lygos susitikimas su FK „Baltija“

Pirmasias sezono varžybas balandžio 14 d. FK “Palanga” žaidė išvykoje su Panevėžio FK “Baltija” ir patyrė skaudų pralaimėjimą. Rezultatas – 3:6 – panevėžiečių naudai.

Dėl ligos šiose rungtynėse negalėjo žaisti net trys iš keturių gynėjų. Tad šiose pozicijose žaisti turėjo futbolininkai, kurie gynyboje paprastai nežaidžia. Varžybų metų tai labai jautėsi. Taip pat prisidėjo mums dar neįprasta dirbtinė danga – rezultatas gavosi blogas.

Pirmą įvartį palangiškiai pelnė jau penktą varžybų minutę. Po kampinio įvartį įmušė Algimantas Bačiauskas. Palangos komanda ir toliau atakavo FK „Baltija“ vartus, bet prasidėjo gynybos klaidos. Abu kartus per aikštės vidurį prasiveržę puolėjai pelnė įvarčius. Labai panašiai panevėžiečiai pelnė ir sekančius tris taškus. Įvarčius praleidome po akivaizdžių gynybos klaidų. Pirmasi kėlinys baigėsi rezultatu 1:5.

Po pertraukos FK „Palanga“ užgulė varžovų vartus. Labai aktyviai į rungtynes įsitraukė Maksimas Alilujevas. Netrukus kraštu prasiveržė Algimantas Bačianskas ir, po jo perdavimo, įvartį pelnė Andrius Marcinkevičius. Praėjus keletui rungtynių minučių savo antrąjį įvartį pelnė A. Bačianskas. Rezultatas tapo 3:5, Palangos komanda toliau aktyviai spaudė priešininkus, bet po dar vienos gynybos klaidos rezultatas tapo 3:6. Mūsų komanda ir toliau stengėsi atakuoti, tačiau rungtynės buvo pralaimėtos.

Šį kartą nelabai būtų galima išskirti kurį nors žaidėją, tačiau paminėti reikia:  A. Bačianską, A. Paulauską, M. Aliliujevą ir G. Gailių. Nors A. Paulauskas ir nepelnė įvarčių, bet žaidė aktyviai ir nusipelnė pagyrimo.

Rungtynėse žaidė: Giorgi Elkabidzė, Giorgi Giorgadzė, Gytis Gailius, Algimantas Bačiauskas, Andrius Paulauskas, Maksimas Alilujevas, Lasha Kebadzė, Tsotnė Shankseeljani, Murtaz Changelija, Andrius Marcinkevičius, Giedrius Milius, Vytautas Maištinis, Tadas Vitkauskas ir Simonas Jurkus.

[fpphotos id=’450164325057914′ size=’small’ showfburl=’true’]