Laukia sunkios rungtynės su pirmenybių lyderiais

1 fotoModestas Galdikas, FK PALANGA

Sekančiame LFF I lygos susitikime FK „Palangos“ futbolininkų laukia, ko gero, rimčiausias ir vienas svarbiausių išbandymų šiame sezone. Trisdešimtojo turo susitikime FK „Palanga“ namuose priims svečius iš Jonavos, kurie šiuo metu yra lyderiaujanti komanda šiose pirmenybėse. Jonava šioje pozicijoje atsidūrė ne be reikalo, ši komanda demonstruoja geriausią ir stabiliausią žaidimą lygoje. Per paskutiniąsias ketverias rungtynes jonaviečiai iškovojo tris pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis su Kretingos „Minija“. „Lietavai“ priklauso ir vienas iš šio sezono rekordų – tai iškovotos devynios pergalės iš eilės. Būtent per šiuos susitikimus, Jonavos ekipa buvo atsiplėšusi nuo artimiausių persekiotojų net 12 taškų skirtumu. Deja, bet po šios pergalių serijos jonaviečius pasitiko gili duobė, į kurią jie buvo šiek tiek įkritę. Per kelerias rungtynes „Lietava“ prarado keletą labai svarbių taškų, o juos tuo tarpu spėjo pasivyti kiti varžovai. Dabar artimiausi Jonavos persekiotojai yra Vilniaus „Žalgiris B“, kurie rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje ir atsilieka nuo Jonavos komandos keturiais taškais. Trečioje vietoje įsitaisė Gargždų „Banga“, kurie yra surinkę 59 taškus ir juos nuo antrosios vietos skiria vos du taškai. „Lietava“ Lietuvos futbolo federacijos taurės aštunfinalio rungtynėse namuose eliminavo A lygoje rungtyniaujantį Klaipėdos „Granitą“, šitaip dar kartą pademonstravę savo galią.  Tuo tarpu „Palanga“ šiuo metu užima 4-ąją vietą su 55 taškais ir norint pabandyti šiame sezone pirmenybes užbaigti prizinėje vietoje reikia sužaisti kuo geriau likusias rungtynes ir tikėtis, kad aukščiau esančios komandos per likusius turus nesužais sėkmingai ir barstys taškus. Kaip bebūtų, šeštadienį, 15 valandą į Palangos miesto stadioną susirinkusių žiūrovų laukia labai atkakli, nuožmi ir įnirtinga dvikova su pirmenybių lyderiais. Priminsime, kad pirmojo rato susitikime FK „Palanga“ ir „Lietava“ Jonavoje vykusiose rungtynėse išsiskyrė taikiai, be įvarčių – 0:0.

Sezonui baigiantis komandą sustiprino pajėgus futbolininkas

FK „Palanga“ ruošiasi rimtai trinktelėti durimis šių metų LFF I lygoje, todėl sezonui einant į pabaigą, komandą papildė saugo pozicijoje rungtyniaujantis pajėgus ir patyręs žaidėjas. Ketvirtadienį oficialiai buvo paskelbta, kad FK „Palangos“ komandą papildė jau šį sezoną porą varžybų komandoje žaidęs Donatas Navikas. Sezoną D. Navikas pradėjo Klaipėdos „Atlanto“ komandoje ir du kartus buvo paskolintas „Palangos“ ekipai LFF I lygo rungtynėms, taigi jis jau pažįsta kažikuriuos palangiškius ir įsilieti į komandą neturėtų būti sunku. Vėliau Donatas Navikas persikėlė į Lietuvos vicečempionų gretas – Pakruojo „Kruojos“ ekipą, kurioje rungtyniavo iki kol šis klubas sustabdė savo veiklą, dėl žaidėjų dalyvavimo sutartų rungtynių skandaluose. Kadangi „Kruoja“ šiam sezonui sustabdė savo veiklą, D. Navikas liko be klubo, todėl norėdamas žaisti futbolą ir neeikvoti laiko veltui, nusprendė prisijungti prie FK „Palangos“ klubo. Saugas jau keletą dienų treniruojasi su komanda ir šeštadienį turėtų pasirodyti rungtynėse su Jonavos „Lietava“.

Simonas Juška grįžo į Lietuvą

Vasaros pradžioje FK „Palangos“ žaidėjas Simonas Juška išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas ir laikinai neberungtyniavo komandoje. Vis dėl to, kiek padirbėjęs ir pakeliavęs S. Juška iš už Atlanto grįžo namo ir galbūt šeštadienį pasirodys rungtynėse su jonaviečiais.