Ketvirtajame ture rezultatyvios lygiosios (VIDEO)

1504049_657873717620306_8200126852199798414_n

LFF I lygos ketvirtajame ture po lygiai taškus pasidalino FK „Palanga“ ir Gargždų „Bangos“ ekipos. Rungtynės Gargžduose baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkų komandos atstovai ir jau 6-ąją minutę pradžiugino vietinius sirgalius pasiuntę kamuolį į Palangos vartų tinklą. Pasižymėti pavyko Sigitui Urbiui ir rezultatas tapo 1:0. Po praleisto įvarčio atsipeikėjo ir palangiškiai bei sėkmingai pradėjo įsilieti į žaidimą. Palangos futbolininkai pradėjo kurti vieną pavojingą ataką po kitos. 25-ąją rungtynių minutę po Gvido Juškos sėkmingai pakelto kamuolio į baudos aikštelę jį į vartus su galva nukreipė Palangos ekipos atstovas Lukas Baranauskas ir tokiu būdu išlygino rezultatą. Įmuštas įvartis dar labiau pagyvino palangiškių žaidimą ir jie perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Neilgai trukus puikų reidą prie „Bangos“ baudos aikštelės surengė FK „Palangos“ saugas Aurimas Jurgelevičius ir suklaidinęs du varžovus 33 rungtynių minutę puikiu smūgiu išvedė Palangos miesto atstovus į priekį – 1:2. Pirmo kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais, bet nė vienai komandai daugiau pasižymėti nepavyko. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Palanga“ – 1:2.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau vyko atakuojantis žaidimas. 49-ąją minutę „Palangos“ persvarą galėjo dar kartą padidinti A.Jurgelevičius, tačiau teisėjai užfiksavo nuošalę ir įvartis nebuvo įmuštas. „Mėlynai geltoni“ puikiu komandiniu žaidimu susikūrė dar keletą labai gerų progų padidinti atotrūkį nuo varžovų, bet priešininkų komandą išgelbėdavo arba gynėjai arba vartininkas. Deja, bet 68-ąją minutę vienuolikos metrų baudinį uždirbo S.Urbys, o tuo pasinaudojęs „Bangos“ futbolininkas Karolis Urbaitis šaltakraujiškai ir tiksliai realizavo baudinį bei išlygino rezultatą – 2:2. Tapus lygiam rezultatui išsilygino ir pats žaidimas. Progų pasižymėti turėjo ir geras atakas kūrė abi ekipos. Pačioje rungtynių pabaigoje „Palanga“ dar bandė sukurti pavojingų progų, tačiau jos baigdavosi netiksliai. Per pridėtą rungtynių laiką rezultatą į „Bangos“ pusę persverti galėjo Aurelijus Staponka, tačiau laimei kamuolys nepataikė į vartų plotą. Vis dėl to idealią progą išsiveržti į priekį turėjo ir mūsiškiai, tačiau G.Juškos smūgis buvo netikslus, o teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias – 2:2.

Sekančias rungtynes palangiškiai žais su taip pat į aukštą vietą pirmenybėse pretenduojančia Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipa, balandžio 24 d., 17:30 val. Klaipėdoje, sportininkų g. 46.

Kviečiame atvykti palaikyti savo komandą!

Rungtynių statistika

Gargždų „Banga“ – Palangos „Palanga“ 2:2 (1:2)

Įvarčiai: 6 min. Sigitas Urbys (1:0), 25 min. Lukas Baranauskas (1:1), 33 min. Aurimas Jurgelevičius (1:2), 69 min. Karolis Urbaitis – 11 m. baudinys (2:2).

Įspėjimai: 53 min.  Aurimas Jurgelevičius – geltona kortelė („Palanga“), 69 min. Lukas Artimavičius – geltona kortelė („Palanga“).

Rungtynių santrauka:

Komentarai: