Jere Koponenas : „Laukia sunkios rungtynės“

Pasibaigus rinktinių pertraukai, į Lietuvos stadionus, grįžta A lygos kovos. Šeštadienio pavakarę į 14 turo kovą stos ir „Palangos“ komanda. Taškų antrajame pirmenybių rate vis dar neiškovoję palangiškiai, tą padaryti galės Kaune. Paskutinėse rato rungtynėse, susigrumsime su „Stumbro“ klubu. Pirmojoje tarpusavio akistatoje, varžovą įveikėme rezultatu 2:1. Panašų scenarijų norėtųsi pakartoti svečių tvirtovėje.

Paskutiniąsias rungtynes A lygoje palangiškiai žaidė pirmąją vasaros dieną, tad laiko užteko ne tik pailsėti, bet ir išsigydyti mikrotraumeles bei treniruotis.

Lyginant su sezono pradžia, kauniečiai – pasikeitė. Su „Stumbro“ klubu atsisveikino keli itin svarbūs žaidėjai. Visgi lengvų rungtynių tikėtis naivu. Tą akcentuoja ir „Palangos“ vartus ginantis Jere Koponenas. Suomis teigia, jog laukia sunki dvikova bei teks sužaisti maksimaliai gerai, norint pasiekti teigiamą rezultatą.

J. Koponenas išskiria ir namų aikštės pranašumą : „Kauniečiai žaidžia namie ir jaučiasi gerokai komfortabiliau. Jie vis dar yra gera atakuojanti komanda, nors rezultatai lyginant su pirmuoju ratu – sumenko. Laukia 90-ies minučių kova, tad tam reikia pasiruošti ir to tikėtis“.

Sužaidus 13 turų A lygoje, „Stumbras“ žengia penktoje turnyro lentelės vietoje. „Palangos“ komanda užima paskutiniąją – 8 poziciją.