Iš Kazlų Rūdos parsivežtas svarbus taškas (VIDEO)

unnamed

Modestas Galdikas, FK PALANGA

Rugpjūčio 11 d. įvyko LFF I lygos 22-asis turas, kuriame į kovą stojo šalies geriausios I lygos komandos. FK „Palanga“ rungtyniavo Kazlų Rūdoje su vietos „Šilo“ ekipa ir nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui abi komandos išsiskyrė taikiai.

Rungtynių aprašymas:

Nuo pat rungtynių pradžios abi, į I lygos medalius besitaikančios komandos, demonstravo aktyvų žaidimą. Kėlinio pradžioje kiek daugiau atakų pavyko suorganizuoti aikštės šeimininkams, kurie vėliau ir perėmė varžybų kontrolę į savo rankas. Pavojus prie „Palangos“ komandos vartų kilo jau 12-ąją minutę, kai „Šilo“ žaidėjas atsidūrė atakos smaigalyje ir tūrėjo puikią progą  iš netolimos distancijos smūgiuoti į vartus ir išvesti savo komandą į priekį, bet laimei tiksliai kamuolio į vartų tinklą jam nukreipti nepavyko. Praėjus šiek tiek daugiau laiko komandos demonstravo apylygį žaidimą. 28-ąją minutę po keleto gražių ir tikslių perdavimų, kamuolys atsidūrė po palangiškių lyderio Gvido Juškos kojomis, kuris labai stipriai smūgiavo kamuolį į vartus. Viskas galėjo pasibaigti įvarčiu, bet deja savo komandą išgelbėjo Kazlų Rūdos vartininkas ir ekipos tęsė žaidimą toliau. 35-ąją minutę po pakelto kamuolio į baudos aikštelę palangiškių vartus bandė šturmuoti „Šilo“ futbolininkai ir vienas iš šeimininkų žaidėjų pasiekė kamuolį su galva bei smūgiavo į vartus. Laimei čia pat pirmasis prie kamuolio suskubo Palangos vartininkas Ernestas Grudys, kuris sužaidė sėkmingai ir išgelbėjo savo komandą nuo praleisto įvarčio. Per likusį laiką abi komandos pavojingesnių atakų nesukūrė, o ilsėtis į rūbinę išėjo rezultatui esant 0:0.

Komandos sugrįžusios po pertraukos ir toliau demonstravo kietą kovą bei daugiausiai žaidė aukštais perdavimais. 51-ąją minutę į „Palangos“ baudos aikštelę įsiveržė „Šilo“ komandos puolėjas ir nuo labai minimalaus kontakto pargriuvo. Į Ernesto Grudžio saugomus vartus buvo paskirtas labai abejotinas 11 metrų baudinys. Palangiškiai žūt būt stengėsi perkalbėti teisėją ir parodyti, kad „Šilo“ žaidėjas suvaidino pražangą. Vis dėl to teisėjas nepakeitė savo nuomonės, o Kazlų Rūdos komandos žaidėjas Gytis Urba realizavo baudinį ir rezultatas tapo 1:0. Deja, bet „Šilo“ ekipai teko džiaugtis neilgai, nes vos po dviejų minučių į greitą kontrataką suskubę palangiškiai atliko perdavimą puolėjui Rokui Petrikui ir šiam, atsidūrus vienam prieš vartus, teliko nukreipti kamuolį į vartus. R. Petrikas atakos realizacijoje neklydo ir labai greitai išlygino rezultatą, 53 minutė – 1:1. Iki rungtynių pabaigos, alinant didžiuliam karščiui, komandos kovojo labai stipriai. Kazlų Rūdos „Šilui“ pavyko sukurti ne vieną pavojų prie „Palangos“ baudos aikštelės, bet jiems pritrūkdavo tikslumo arba sėkmingai sužaisdavo vartininkas E. Grudys. Kai atrodė jog rungtynės taip ir pasibaigs, tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms didžiulį „gaisrą“ „Šilo“ baudos aikštelėje sukėlė palangiškiai. 94-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Rokas Petrikas galėjo padovanoti „Palangai“ pergalę, bet deja jo smūgis buvo kiek silpnokas ir pritrūko tikslumo. Neilgai trukus teisėjas Gediminas Mažeika paskelbė rungtynių pabaigą ir užfiksavo galutinį rezultatą 1:1. Tai buvo sunkios ir alinančios rungtynės, bet FK „Palangos“ komanda liko patenkinta, kad pavyko parsivežti bent tašką iš Kazlų Rūdos ir neleido laimėti tiesioginiams oponentams.