Įnirtingose rungtynėse komandos pasidalino po tašką

Modestas Galdikas, FK „Palanga“

LFF I lygos XXII turo rungtynėse Palangoje vietos FK „Palanga“ priėmė svečius Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Gausiai susirinkę žiūrovai išvydo labai atkaklią, įnirtingą ir kvapą gniaužiančią dvikovą, bet įvarčių taip ir nebuvo pasiekta.

Aktyviai sirgalių palaikomos komandos pradėjo rungtynes. Abi ekipos buvo nusiteikusios labai kovingai, todėl grūmėsi dėl kiekvieno kamuolio ir dėl kiekvieno aikštės centimetro. Pirmąją pavojingą progą pasižymėti susikūrė FK „Palangos“ futbolininkai, kai buvo atliktas Gvido Juškos baudos smūgis link „Bangos“ vartų. Smūgis buvo geras ir grėsmingas, bet deja šiek tiek per aukštai vartų. Prabėgus apie dvidešimt minučių nuo rungtynių pradžios savo laimę stipriu smūgiu iš toli pabandė palangiškis Marius Stonkus, bet jo bandymas taip pat nebuvo tikslus. Pirmą pusprogę prie palangiškių vartų „Banga“ susikūrė sužaidus tik apie 25 minutes, kai varžovų komandos kapitonas iš aštraus kampo stipriu smūgiu pabandė nukreipti kamuolį į vartus. Deja, bet situacija buvo per daug nepatogi, todėl kamuolys prariedėjo kiek toliau nuo vartų. Palangiškiai po to susikūrė dar kelias pavojingas progas išsiveržti į priekį, bet pritrūko tikslumo atakos užbaigimuose, o persverti rezultato nei „Palangai“, ne „Bangai“ niekaip nesisekė. Pirmojo kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė keliais pavojingais epizodais, bet rungtynių tablo teberodė tuos pačius skaičius – 0:0. Tokiu rezultatu ir baigėsi pirmasis kėlinys, kai komandos į rūbinę iškeliavo pailsėti ir sudėlioti naujus taktinius planus.

Šiose rungtynės buvo atlikta labai daug smūgių iš tolimų distancijų, o antrojo kėlinio pirmosiomis sekundėmis būtent vieną iš tokių smūgių atliko Donatas Navikas, smūgiuotą kamuolį sugavo ir vartus sausus išsaugojo Gargždų ekipos vartininkas. Abi komandos pasikeisdamos bandė pralaužti ledus varžovų gynyboje bei pelnyti pirmą rungtynių įvartį, bet to padaryti niekaip nesisekė. Antrajame kėlinyje aikštelėje buvo galima matyti daug mikrodvikovų, pavojingų smūgių iš toli ir žiūrovams po tokių epizodų buvo tampomi nervai. Bet labiausiai žiūrovai laukė to pirmojo įvarčio. Tą pirmą rungtynių įvartį jau pačioje rungtynių pabaigoje galėjo pelnyti palangiškis Edgaras Ditmonas, kuris įkirtęs į baudos aikštelę gavo puikų perdavimą iš komandos draugo Gvido Juškos, bet E. Ditmono smūgis nebuvo labai tikslus ir susirinkusių žiūrovų nusivylimo šūksnis girdėjosi visame stadione. Netrukus arbitras užfiksavo galutinį rezultatą, kuris buvo 0:0. Abi komandos pasidalino po 1 tašką, o palangiškiams tai jau buvo devintos nepralaimėtos rungtynės ir antros lygiosios iš eilės.

FK „Palanga“ – FK „Banga“ 0:0 (0:0)

Palangos miesto stadionas

400 žiūrovų

Įspėjimai: Geltona kortelė: 39 min. Donatas Navikas (Palanga), 44 min. Andrius Butkus (Banga), 84 min. Simonas Juška (Palanga).

FK „Palangos“ komandos startinė sudėtis: Tadas Norbutas, Mantas Perepliotovas, Aurimas Skurdelis, Mindaugas Bagužis, Maksimas Lukaševičius (70 min. Andrius Marcinkevičius), Gvidas Juška, Simonas Urbys, Aurimas Jurgelevičius (78 min. Edgaras Ditmonas), Simonas Juška, Marius Stonkus, Donatas Navikas.