Į „Palangos“ gretas atvyksta žaidėjai iš Čempionų lygos klubo

caed46d78b3ddba10ccb4dbf063c3773

 

Į FK „Palangos“ gretas atvyksta du jauni, bet didžiulės patirties jau spėję pasisemti legionieriai iš Rusijos – Dmitrii Bogaev ir Pavel Kireenko, kurie yra garsaus rusų super klubo Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolo mokyklos auklėtiniai.

Dmitrijays Bogaevo sąskaitoje yra 89 sužaistos rungtynės bei 11 tikslių įvarčių Rusijos futbolo 1 ir 2 lygoje atstovaujant FC „Zenit“ dublerių komandažą ir 5 sužaistos rungtynės už pagrindinę Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą, iš kurių vienerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynėse 2015 metų gruodžio 9 dieną, kai rusų klubas tada rungtyniavo su Belgijos lygos komanda „Gent“.

Pavelas Kireenko pasižymėjo 8 įvarčiais. Jis sužaidė 35 rungtynes už FC „Zenit“ dublerių komandą Rusijos 1 lygoje. FK „Palanga“  vyr. Treneris Valdas Trakys išreiškė nuomonę apie kontraktų pasirašymą su dviem pajėgiais žaidėjais iš Rusijos: „Visada malonu stiprinti savo komandą jaunais žaidėjais. Nepaisant jų amžiaus, Pavelas ir Dmitrijus turi rimtą patirtį žaisti aukštame lygyje. Dmitrijus yra žaidęs Čempionų lygoje. Žinoma, kad šie jauni žaidėjai sustiprins mūsų komandą. Be to, kontrakto pasirašymas su jaunais žaidėjais įvyko kaip tik tuo metu kada netoliese yra svarbiausios ir rimčiausios sezono rungtynės LFF taurėje su šalies čempionais Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais. Aš tikiu, kad šiose rungtynėse vaikinai pradžiugins FK „Palangos“  gerbėjus savo meistriškumu.“ – sakė treneris. Šis pasistiprinimas susijęs su klubo iškeltais uždaviniais – iškovoti taurę  ir patekti į Europos lygą.

 

FK „Palangos“ klubas sveikina atvykus naujuosius žaidėjus!