Gargžduose FK “Palanga” patyrė pirmąją sezono nesėkmę

2 (10)Pirmasis sezono pralaimėjimas

Modestas Galdikas, FK PALANGA

Šeštadienį Gargžduose įvyko dar vienas LFF I lygos turas, kuris buvo jau septintasis šiame sezone. Svečiuose FK „Palanga“ susirungė su vietos „Banga“ ir po atkaklios kovos vis dėl to nusileido varžovams.

Kai rungtynės prasidėjo, niekam nekilo abejonių, jog šio mačo favoritai buvo FK „Palangos“ futbolininkai, nes rungtynes palangiškiai pradėjo daug užtikrinčiau nei varžovai bei kontroliavo kamuolį ir rezgė atakas link varžovų vartų. Nors pasižymėti nei vienai nei kitai komandai nebuvo labai gerų progų, bet priėmus kelis šiek tiek kitokius sprendimus įvarčių tikrai buvo galima sulaukti pirmajame kėlinyje. Keliais išpuoliais pabandė atsakyti ir Gargždų „Bangos“ futbolininkai, bet pralaužti palangiškių gynybos jiems taip pat nepavyko. Aikštėje vyravo kieta kova tarp komandų, bet ištiksėjus pirmojo kėlinio laikui stadiono švieslentė vis dar rodė tą patį rezultatą kaip ir rungtynių pradžioje – 0:0.

Antrajame kėlinyje aikštelėje ir toliau virė arši kova tarp abiejų komandų futbolininkų ir komandos stengėsi pelnyti bent po įvartį. Vis dėl to prabėgus kelioms minutėms nuo antrojo kėlinio pradžios šeimininkai rado spragą „Palangos“ gynyboje ir ja puikiai pasinaudojo. Išbėgę į greitą puolimą gargždiškiai pasiuntė kamuolį į Palangos vartų tinklą ir išvedė savo komandą į priekį, 49 min. 1:0. Vos po kiek daugiau nei dešimties minučių grubiai savo aikštės pusėje suklydo Palangos komandos gynėjas Aurimas Skurdelis, kuris nesėkmingai bandė perduoti kamuolį komandos draugui, o tam sutrukdė ir kamuolį iš gynėjo perėmė Gargždų komandos žaidėjas Gerardas Žukauskas. „Bangos“ futbolininkas su kamuoliu pasileido link palangiškių vartų ir likęs vienas prieš vartininką perkėlė kamuolį per jį ir padvigubino rezultatą 60 min. – 2:0. FK „Palanga“ dar bandė „kabintis“, bet visi kiti bandymai įmušti įvartį buvo nelabai sėkmingi ir tai buvo viskas ką komandoms pavyko nuveikti šeštadienio rungtynėse, o galutinis rezultatas buvo užfiksuotas 2:0, kuris reiškė „Bangos“ komandos pergalę.

Palaikymo akcija „Palangos“ žaidėjui

Dar viena palaikymo akcija buvo surengta FK „Palangos“ komandos žaidėjui Kęstučiui Ivaškevičiui, kuriam paskutiniosios rungtynės nesusiklostė sėkmingai, kai žaidėjas rungtynių metu sukniubo ir prarado sąmonę. Šiuo metu Vilniuje ligoninėje esantį Kęstutį palaikė „Palangos“ komandos draugai. Visi vieningai užsivilkę marškinėlius su užrašu „Kęstuti, mes su tavim“ palangiškiai žengė į aikštę ir pasidarė bendrą nuotrauką, kurioje išreiškė didelį palaikymą sveikstančiam po sustreikavusios sveikatos Kęstučiui Ivaškevičiui.