G. Juška: „Smagu yra laimėti tokias rungtynes ir įrodyti, kad šiai dienai esame stipresni“

11269286_835048183236191_7584166761690295261_n

Po pergalingų trečiadienio rungtynių prieš Kretingos „Miniją“ pakalbinome mūsų komandos narį Gvidą Jušką.

Kaip vertinate komandos pasirodymą šiose rungtynėse?

Komandos žaidimas šiose rungtynėse nebuvo labai geras. Tikrai galime žaisti ir geriau. Bet pasirodymą vertinčiau gerai, nes svarbiausia, kad buvo iškovota pergalė ir įsirašėme dar 3 taškus į savo sąskaitą.

Ar įvykdėte tai ką buvote planavę prieš varžybas?

Manau, kad įvykdėme trenerių keltus tikslus ir jau po pirmojo kėlinio užsitikrinome dviejų įvarčių persvarą, kas ir buvo planuota, kad reikia sužaisti labai sėkmingai pirmąją rungtynių pusę.

Šios rungtynės pirmoje lygoje buvo vakarų Lietuvos derbis. Ar rungtyniaujant prieš „Miniją“ į aikštę komanda eina su papildomu užsidegimu?

Rungtynėms prieš „Miniją“ ruošėmės taip pat kaip ir visoms kitoms dvikovoms. Kadangi žaidė miestai esantys vienas šalia kito – padidėjo motyvacija, nes niekas nenorėjo nusileisti. Užsivedimo taip pat pridėjo ir tai, kad mes esame susijusi komanda su Klaipėdos „Atlantu“, o varžovai – su Klaipėdos „Granitu“. „Smagu yra laimėti tokias rungtynes ir įrodyti, kad šiai dienai mes esame stipresni“.

Rungtynėse pats įmušėte 2 įvarčius, tai reiškia, kad sužaidėte asmeniškai geras varžybas ar galėjo būti ir geriau?

Kad pavyko įmušti esu dėkingas komandos draugams už sukurtas progas. Nors ir įmušiau du įvarčius, nepasakyčiau, kad šios rungtynės man buvo geriausios. Mano manymu šiemet buvo ir geresnių. O geriausios, tikiuosi bus ateityje.

Ši pergalė Jūsų komandai buvo jau ketvirtoji iš eilės ir apskritai esate pirmenybių lyderiai. Kaip manote, kas lemia tokį sėkmingą komandos žaidimą?

Komandos gerą žaidimą ir rezultatus, manau lemia tai, kad komandoje yra tvarka, tiek aikštėje, tiek už jos ribų. O svarbiausia – geras kolektyvas. Tiek klubo valdžia, tiek administracija, tiek treneriai, tiek žaidėjai, tiek mus palaikantys sirgaliai, visi esame viena šeima ir visi siekiame savo bendro tikslo.

 

Parengė: Modestas Galdikas fkpalanga.lt