Futbolo sezono atidarymo šventė Palangoje

Sekmadienį Palangoje buvo surengta futbolo sezono atidarymo šventė. Miesto futbolo klubas „Palanga“ žaidė pirmas savo rungtynes namuose su Vilniaus FK “MRU-TiuMenas”. Į atidarymo šventę atvyko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, savivaldybės darbuotojai bei miesto tarybos nariai. Sulaukėme ir kitų garbių svečių, iš Vilniaus atvyko Lietuvos Futbolo Federacijos Prezidentas Julius Kvedaras ir Klaipėdos apskrities Futbolo Federacijos Prezidentas Romualdas Jonaitis.

Sezono atidarymas prasidėjo Lietuvos Futbolo Federacijos Prezidento ir Palangos miesto mero sveikinimo žodžiais, kuriam taip pat buvo įteiktas kamuolys su Lietuvos rinktinės futbolininkų parašais. Žiūrovų akį džiugino ne tik merginų šokių grupė „Vėtrungė“, bet ir į teigiama linkme pasikeitusios Palangos miesto stadiono sąlygos. Nuo šiol stadionas gali priimti bet kokio lygio futbolo komandas, o įrengti teisėjų ir persirengimo kambariai bei atnaujintos tribūnos suteikia kur kas daugiau komforto tiek žaidėjams, tiek ir sirgaliams. Juliaus Kvedaro ir Šarūno Vaitkaus susitikimo proga buvo taip pat aptarti ir aikštės dangos statybos reikalai bei aptarti aktualūs futbolui klausimai.

Rungtynės prasidėjo abipusėmis atakomis. Palangiškiai žaidė prieš stiprų vėją, todėl teritorinę persvarą po truputį perėmė MRU futbolininkai. Vyko lygi ir įtempta kova. Įpusėjus kėliniui, mūsų futbolininkai surengė kontrataką ir po tikslaus Andriaus Paulausko perdavimo, vienas prieš vartininką išsiveržė Karolis Laukžemis ir paguldęs vartininką ant žemės, nukreipė kamuolį į vartus. Įkvėpta įvarčio, Palangos komanda atakavo jau daugiau, bet kėliniui baigiantis traumą gavo Paulius Lapas ir gynyboje atsirado plyšių. Praktiškai paskutinę minutę komanda praleido išlyginamąjį įvartį.

Antrą kėlinį vyko lygi kova, progų turėjo ir šeimininkai, ir svečiai. Rungtynės baigėsi lygiosiomis, rezultatu 1:1. Toks rezultatas Palangos FK tenkino, nes “MRU” yra tikrai gerai sukomplektuota komanda.

Sunku būtų ką nors išskirti iš mūsų komandos,  nes visi kovojo iki rungtynių pabaigos. Komanda šį kartą išrinko du geriausius rungtynių žaidėjus: Karolį Laukžemį ir Karolį Gricių. Jiems buvo įteikti „Armėniškos Virtuvės“ įsteigti prizai. Be jų rungtynėse žaidė Gintaras Repšas, Paulius Lapas, Simas Jurkus, Mantas Perepliotovas, Linas Vaitkus, German Jezerski, Ilja Solovjov, Viktoras Munoza, Andrius Paulauskas. Po keitimų į aikštę įėjo Eimantas Rudavičius, Simas Alsys ir Lukas Bielskis.

Sveikinam Alvydą Dubinską, kuris klubo Facebook puslapyje skelbtame žaidime teisingai spėjo rezultatą ir laimėjo klubo šaliką.

Kitas rungtynes namuose FK „Palanga” žais gegužės 18 d., 15 val. su Utenos FK “Utenis”.

Kviečiame visus palaikyti savo miesto komandą!