Futbolo klubas „Palanga“ turi griežtą poziciją prieš sutartas rungtynes

Oficialiai pranešame, kad pasirodė informacija, jog FK  „Palangos“ klubas yra įtariamas sutartų rungtynių baigtimi, kai pralaimėjome Marijampolės „Sūduvai“ rezultatu 2:0, balandžio 24 dieną Klaipėdoje.

Norime pranešti, kad futbolo klubas „Palanga“ turi griežtą poziciją dėl sutartų rungtynių ir tokie dalykai klube yra visiškai netoleruojami. FK „Palanga“ prieš sezoną ir pačio sezono metu sunkiai ir tiksliangai dirbo, kad pasiektų A lygą, klubo sistemoje treniruojasi jauni vaikai ir žaidėjai, siekiame augti kaip klubas ir garsinti klubo bei miesto vardą, taip pat populiarinti futbolą Palangoje ir Lietuvoje. Todėl pasirodantys straipsniai apie galimai sutartas rungtynes labai kenkia klubo darbui, o klubas netoleruoja ir griežtai pasisako prieš tokius dalykus.

Dar prieš sezoną visi nurašė FK „Palangos“ klubą ir klijavo atsaiderių etiketę, bet šiai dienai matome, kad komanda kovoja kiekvienose rungtynėse ir stengiasi kaip galėdama siekiant aukščiausių tikslų ir vakarykštė pergalė prieš „Trakų“ ekipą tik įrodo, kad klubas ir komandos žaidėjai yra atsidavę futbolui, o ne rungtynių pardavinėjimui.

Tiek FK „Palangos“ klubo nariai, tiek treneriai, nematė ir neįtarė kažkokių įtartinų epizodų tose rungtynėse, taigi mesti kaltinimai yra nepagrįsti. Rungtynėse buvo kovojama iki galo, vyrai aitdavė visas jėgas, o „Sūduva“ tą dieną buvo tiesiog pajėgesnė.