FK “Palangos” futbolininkai pamokė lygos naujokus

983990_1417838944957109_8845555990344081054_n

FK “Palanga” LFF I lygoje jau sužaidė tris rungtynes, o paskutinėse III turo rungtynėse balandžio 9 d. buv užfiksuota dar viena solidi “Palangos” pergalė  prieš lygos naujokus Klaipėdos “Koralo” futbolininkus rezultatu 3:0.

Nominalūs šio susitikimo šeimininkai buvo klaipėdiečiai, bet FK “Palanga” Klaipėdos dirbtinės dangos aikštėje anaiptol nesijautė kaip svečiai, nes kol kas namų rungtynes palangiškiai taip pat žaidžia šioje aikštėje. Palangiškiai taip pat sulaukė ir gausaus sirgalių palaikymo, todėl svečiais FK “Palangos” futbolininkai buvo tik “ant popieriaus”.

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Sužaidus keletą minučių pirmieji pavojingas progas pradėjo kurtis palangiškiai, kurie taip pat rungtynių eigoje persvėrė ir kamuolio kontrolę savo naudai. Skolingi neliko ir “Koralo” ekipos nariai, kurie taip pat susikūrė kelias pavojingesnes “pusproges” įvarčiui, bet užbaigti atakų sėkmingai jiems taip pat nepavyko. Stadione susirinkę žiūrovai visą pirmąjį kėlinį stebėję kaip komandos apsikeičia pavojingesniais momentais, vis dėl to pagaliau sulaukė ir pirmojo įvarčio, kai pačioje kėlinio pabaigoje po “Koralo” vartininko neužtikrinto žaidimo kamuolys nukrito Aurimui Jurgelevičiui tiesiai po kojomis, o šis tiksliu ir nepriekaištingu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį viršutinį vartų kampą, taip išvesdamas FK “Palangos” komandą į priekį – 1:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau ir ryžtingiau pradėjo palangiškiai, kurie per kelias minutes suspėjo surengti porą pavojingų išpuolių, o vienas iš jų netgi virto įvarčiu. 53 rungtynių minutę po puikaus Donato Naviko solo reido kairiuoju aikštės kraštu kamuolys po D. Naviko perdavimo ir vėl atsidūrė po niekieno nedengiamo Aurimo Jurgelevičiaus kojomis, o šiam tik beliko vienu lietimu nukreipti kamuolį į vartus ir įsirašyti antrąjį įvartį į savo sąskaitą – 2:0.

“Koralo” futbolininkai po antrojo įvarčio nuleido rankas, o palangiškiai rengė vieną pavojingą ataką po kitos. Jau 68 minutę buvo įmuštas ir trečiasis įvartis, kai po tikslaus A. Jurgelevičiaus perdavimo su kamuoliu vienas prieš vartus iššoko Haroldas Vaineikis ir vienu smūgiu dar kartą nuginklavo varžovų vartininką – 3:0.

Per likusį laiką abi komandos dar apsikeitė keliais smūgiais, bet daugiau įvarčiu įmušti nei vienai nei kitai komandai nepavyko.

FK “Palangos” IV LFF I lygos ture laukia tolimesnė išvyka. Šį kartą palangiškiai keliaus į Kėdainius, kur susirungs su vietos “Nevėžio” futbolininkais. Rungtynės įvyks balandžio 15 d. 15:00 val.

Prieš išvyką palangiškiai jėgas atgavo ir “baterijas krovė” pajūryje, kur buvo surengta fizinio pasirengimo treniruotė, tikimasi, kad puikus pasiruošimas bus raktas į dar vieną pergalę.