FK „Palangos“ futbolininkai iškovojo istorinius aukso medalius

Modestas Galdikas, FK „Palanga“

Spalio 21 d. Palangos miesto stadione susirinkę žiūrovai tapo istorinio įvykio liudininkais. Palangos miesto futbolo klubas „Palanga“ tapo LFF I lygos nugalėtojais ir iškovojo aukso medalius, kai šeštadienį rezultatu 3:1 nuskynė pergalę rungtynėse prieš „Trakai B“ ekipą.

Stadione susirinkę sirgaliai nepabūgo žvarbaus oro ir gausiai užpildė tribūnas bei aktyviai palaikė „Palangos“ komandą kovojant dėl istorinio pasiekimo. Palangos miesto futbolo istorijoje, dar nė vienai komandai nepavyko iškovoti tokios aukštos pozicijos įvairiose Lietuvos futbolo lygose. Užimdama pirmąją vietą FK „Palanga“ dar ir iškovojo teisę dalyvauti kitų metų aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje – A lyga. Būtent po pasibaigusio sezono Palangos klubas ilgai neatostogaus ir kibs į darbus, kad galėtų tinkamai pasiruošti jau kitų metų A lygai. FK „Palangos“ siekis tarpsezoniu bus įvykdyti visus reikalavimus, kad galėtų dalyvauti aukščiausioje Lietuvos lygoje ir jau sekančiame sezone į Palangą gali atvykti puikiai Lietuvoje žinomos ir šiemet Europoje gana toli nukeliavusios komandos kaip Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“, Klaipėdos „Atlantas“ ar Trakų „Trakai“.

Apie laukiančius darbus kalbėjo ir komandos treneris Valdas Trakys: „Buvome kalbėję, kad jei sportiniu principu pateksime į A lygą, tai būtinai ir žaisimo joje. Kiek įmanoma kursime lietuvišką komandą ir stengsimės ugdyti ir žaisti su Lietuvos futbolininkais. Eisime profesionalumo link ir kryptingai dirbsime toliau.“ – trumpai komentavo komandos treneris.

FK „Palanga“ lemiamose ir paskutinėse sezono rungtynėse su „Trakais B“ iškovojusi pergalę užsitikrino nugalėtojų vardą už nugaros palikusi Gargždų „Bangos“ ir antrus metus iš eilės trečios vietos savininkais tapusius Vilniaus „Vyčio“ futbolininkus.

FK „Palangos“ futbolo klubas dėkoja visiems sirgaliams, rėmėjams ir Palangos miesto savivaldybei bei miesto merui Šarūnui Vaitkui už palaikymą bei paramą ir tikisi dar aktyvesnio ir glaudesnio bendradarbiavimo siekiant dar didesnių laimėjimų.