FK „Palanga“ pradėjo pasirengimą naujajam sezonui

2017 metų LFF 1 lygos nugalėtojai FK „Palanga, Sausio 4d., pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. Komandos vadovai džiaugiasi, kad ir toliau ekipai diriguos Valdas Trakys bei jam talkins Gvidas Juška. Svarbu paminėti ir tai, jog klubo vadovams pavyko išsaugoti komandos branduolį bei pagrindinius žaidėjus žibėjusius I lygos auksiniame sezone: Gvidą Jušką, Mindaugą Bagužį, Ričardą Šveikauską bei Aurimą Jurgelevičių. Be to, komandoje ir toliau išvysime abu užseniečius: Vladislav Kaborda ir Anton Tsvetkov. Treneriai ir klubo vadovai suteikė galimybę ir toliau tobulėti jauniesiams futbolininkams: Rokui Gecevičiui, Vilius Kazlauskui, Robertui Kazbariui.

Artėjant naujajam sezonui, klubo vadovai ir treneriai didelį dėmesį skyrė naujokų paieškai, kurie potencialiai sustiprintų komandą ir būtų didžiulė paspirtis kovojant A lygoje. Prie FK „Palanga“ komandos oficialiai prisijungė A lygos patirties turintys broliai Simonas ir Sigitas Urbiai bei Šilutiškis Justas Raziūnas! Praėjusį sezoną broliai rungtyniavo Gargždų miesto komandoje ir buvo vieni komandos lyderių. Tiesa, Simonui Urbiui jau anksčiau teko atstovauti Palangos komandai. Taip pat, klubas sukirto rankomis su Justu Raziūnu, kuris nuo 2015 metų gynė Klaipėdos Atlanto klubo garbę. Praėjusiame A lygos sezone, Justas 18 kartų pradėjo startinėje sudėtyje.

Peržiūroje, savo meistriškumą įrodinėja ir daugiau naujokų, kurie galimai papildys komandą jau netrukus. Visus neabėjingus futbolo sirgalius kviečiame atvykti ir stebėti FK „Palanga“ komandos draugiškų rungtynių ciklą:

Sausio 10d. FK Liepaja – FK Palanga (Liepoja)
Sausio 16d. FK Suduva – FK Palanga (Marijampolė)
Sausio 20d. FK Palanga – Kauno Zalgiris (Klaipėda)
Sausio 27d. Priešininkas bus patikslintas.
Vasario 3d. FK Palanga – Nacionalinė futbolo akademija (Klaipėda)
Vasario 10d. FK Palanga – FK Jelgava (Klaipėda)
Vasario 17d. FK Banga – FK Palanga (Gargždai)