FK „Palanga“ peršoko pirmojo LFF taurės etapo barjerą

FK „Palangos“ ekipa sėkmingai startavo LFF taurės turnyre ir pateko į kitą etapą iškovoję pergalę prieš FK „Prienai“ ekipą rezultatu 5:2. Trenerio sprendimu rungtynėse su „Prienais“ poilsio dieną gavo keletas pagrindinės sudėties žaidėjų, todėl progą pasireikšti gavo mūsų ekipos jaunimas. Rungtynėms nebuvo registruoti Gvidas Juška, Donatas Navikas, Mindaugas Bagužis, Maksim Lukashevich, Mantas Perepliotovas.

Savo ruožtu FK „Palanga“ rungtynėse rėmėsi ir jaunaisiais talentais Sauliumi Bugaila, Mindaugu Vitkauskiu ir Edvinu Girdeniu, kurie yra Palangos sporto centro auklėtiniai.

Taip pat prie „Palangos“ ekipos prisijungė ir komandą sustiprino legionierius iš Rusijos Daniil Rubtsov, kuris jau rungtynėse su „Prienų“ klubu savo debiutiniame pasirodyme įmušė 2 įvarčius ir taip pat svariai prisidėjo prie pergalės.

Sekančius FK „Palangos“ varžovus LFF taurės turnyre nulems II etapo burtai.

Informuojame, kad artimiausios LFF I lygos rungtynės palangiškiams numatomos gegužės 6 d. kai išvykoje susitiksime su LFF I lygos naujokais ir pirmenybių lyderiais FK „Pakruojis“ futbolininkais.

 

V. Aleksandravičiaus nuotr.