FK „Palanga“ nepralaimėtų rungtynių seriją bandys pratęsti Trakuose (M. Balasanovo komentaras)

11079607_801952403187924_7845545898533378331_nModestas Galdikas, FK PALANGA

LFF I lygos 23 ture FK „Palanga“ pasiekė įspūdingą pergalę, kai rezultatu net 9:0 įveikė varžovus iš Pakruojo, „Kruoja-2“ futbolininkus. Po šio įspūdingo pasirodymo palangiškių dabar laukia dar viena tolima išvyka, šį kartą kurorto futbolininkams rugpjūčio 23 dieną teks apsilankyti Trakuose, kur jie stos į kovą su aukščiausioje Lietuvos lygoje rungtyniaujančios komandos dubleriais – „Trakai-2“ ekipa.

Nepastovus varžovų žaidimas

Prieš sezoną „Trakai-2“ skambiais pasisakymais nesisvaidė ir labai didelių tikslų nekėlė, bet prasidėjus sezonui po keleto rungtynių tiek žaidėjai tiek futbolo analitikai Trakų komandai prognozavo aukštą vietą LFF I lygos 2015 metų sezone, nes komanda demonstravo brandų ir kokybišką futbolą. Nors šiuo metu „Trakai-2“ ir rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje, bet tai anaiptol nereiškia, kad ši komanda yra silpnesnė už aukščiau esančias ekipas. Trakų „riteriai“ yra surinkę 39 taškus, kai tuo tarpu „Palangos“ futbolininkai su 45 taškais užima antrąją poziciją. Skirtumas tarp antros ir aštuntos vietos yra viso labo tik 6 taškai, o tarp šių pozicijų esančias komandas skiria dar mažiau taškų, todėl vyksta be galo įnirtinga kova dėl prizinės vietos, taigi nei „Trakams-2“ nereikėtų nusiminti ir nuleisti rankų, nei „Palangai“ labai džiaugtis dabar užimama antrąja vieta, nes liko dar 11 rungtynių, po kurių turnyrinės lentelės pozicijos gali kardinaliai pasikeisti. Kaip bebūtų artimiausi palangiškių varžovai šiuo metu nedemonstruoja pačio drausmingiausio futbolo. „Trakai-2“ rungtyniauja gana nepastoviai ir kaip dauguma pasakytų – banguotai. 21 ture jie netikėtai 1:2 nusileido svečiams iš Žemaitijos sostinės, Telšių „Džiugo“ futbolininkams. Sekančiame ture nesunkiai 4:0 nugalėjo lygos autsaiderius Pakruojo „Kruoja-2“ žaidėjus ir neseniai įvykusiame 23 ture kiek netikėtai 3:2 pralaimėjo prieš dvyliktoje pozicijoje esančius Radviliškio „Lokomotyvo“ futbolininkus. Daug įtakos turės ir tai, kiek žaidėjų artėjančiam susitikimui prisijungs rungtyniauti iš pagrindinės Trakų komandos, nes jie ženkliai sustiprintų „riterių“ kariauną. „Palanga“ nepralaimi jau šešių rungtynių paeiliui, todėl savaime aišku, kad jie norės pratęsti šią seriją ir Trakuose bent jau nepralaimėti. Taip pat palangiškių komandos žaidimui įtakos turės ir Klaipėdos „Atlanto“ klubas. Kiek atlantiečių bus pasiskolinta rungtynėms su trakiečiais paaiškės tik rungtynių išvakarėse. Vis dėl to, prognozuoti kaip susiklostys artėjantis susitikimas rugpjūčio 23 dieną tarp „Palangos“ ir „Trakai-2“ sunku, bet aišku tai, kad laukia labai sunki ir nuožmi kova dėl svarbių 3 taškų.

M. Balasanovas: „Dabar kiekvienas taškas yra labai svarbus“

Prieš išvyką paprašėme FK „Palangos“ trenerio Marselio Balasanovo pasidalinti mintimis prieš artėjančią dvikovą: „Kadangi mūsų klubas bendradarbiauja su „Atlantu“, galutinę komandos sudėtį žinosime tik savaitės pabaigoje, bet kaip bebūtų visi mūsų komandos žaidėjai yra pasiruošę rungtyniauti. Esame geroje sportinėje formoje ir esame pasiruošę kovoti su bet kuriuo varžovu. Kai į išvyką tenka važiuoti apie 300 kilometrų ir ten akistatos laukia labai pajėgi komanda, tai parsivežti iš tokių rungtynių vieną tašką ir sužaisti lygiosiomis manau yra neblogai, bet mes visų pirma sieksime iškovoti pergalę, nes dabar kiekvienas taškas yra labai svarbus, kadangi  turnyrinėje lentelėje daug komandų lipa mums ant kulnų, todėl mes negalime atsipalaiduoti“ – savo mintis ir tikslus išsakė komandos treneris.