FK “Palanga” II turo rungtynėse rebilitavosi su kaupu

17626350_1406799842727686_6275275342440052383_n

Nors FK “Palangos” komandai LFF I lygos sezono startas ir nenusisekė, kai išvykoje buvo pralaimėta Alytaus “Dainavos” ekipai 3:1, vis dėl to jau antrajame ture palangiškiai apmaudą išliejo rungtynėse su “Šilutės” klubu.

Balandžio 2 d. 13:00 val. Klaipėdos dirbtinės dangos stadione startavo II turo rungtynės tarp “Palangos” ir “Šilutės” ekipų. Nuo rungtynių pradžios palangiškiai suėmė vadžias į savo rankas ir visiškai kontroliavo kamuolį. Dažnos atakos link šilutiškių baudos aikštelės greitai davė vaisių. 19-ąją minutę po vienos iš kontratakų su kamuoliu prieš vartus atsidūrė FK “Palangos” komandos saugas iš Moldovos Iurie Cebotari, kuris tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus bei pelnė pirmąjį rungtynių ir debiutinį savo įvartį “Palangos” klube. Palangiškiai nemažino apsukų ir vos po 8 minučių tas pats I. Cebotari atidavė rezultatyvų perdavimą Maksimui Lukaševičiui, o šis taip pat stipriu ir tiksliu smūgiu nuginklavo “Šilutės” komandos vartininką ir rezultatas 27-ąją minutę tapo 2:0. Ant bangos rungtyniavę palangiškiai neketino sustoti ir jau 33-ąją minutę po Aurimo Jurgelevičiaus įvarčio pradėjo triuškinti varžovus – 3:0. Rodos esant tokiam rezultatui kurorto komandos atstovai kiek aprimo, bet visgi jie buvo pasiryžę išspręsti visus reikalus jau pirmajame kėlinyje, nes 43-ąją minutę po dar vienos atakos kamuolį į “Šilutės” vartų tinklą pasiuntė Donatas Navikas ir rezultatas tapo 4:0.

Antrajame kėlinyje liko tik formalumai. Palangos komandos vyr. treneris Valdas Trakys atliko keletą keitimų bei davė pasireikšti ir jauniesiems “Palangos” ekipos žaidėjams, kurie aikštėje su kitais kovėsi kaip lygūs su lygiais. “Švariai” užbaigti rungtynių nepavyko, nes per 3 minutes dvi geltonas korteles užsidirbo palangiškių gynėjas Ričardas Šveikauskas ir jam 63-ąją minutę teko palikti aikštę, bet mažumoje likusi “Palangos” ekipa nesugriuvo ir tvirtai bei užtikrintai baigė rungtynes nepraleidusi nė vieno įvarčio, o galutinis rezultatas švieslentėje degė 4:0 “Palangos” klubo naudai.

Sekančias rungtynes FK “Palanga” vėl žais Klaipėdos dirbtinės dangos stadione su lygos debiutantais iš Klaipėdos FK “Koralo” futbolininkais. Tiesa šį kartą palangiškiai bus skaitomi kaip svečiai, nes šeimininkų statusas priklausys klaipėdiečiams. Rungtynės įvyks balandžio 9 d. 14:00 val.