FK „Palanga“ dėlioja planus naujam sezonui

FK „Palanga“ dėlioja planus naujam sezonui

Modestas Galdikas, FK „Palanga“

Po istorinio 2016 metų sezono Palangos futbolo klubui, į 2017 metus grįžtame su naujais planais ir naujais tikslais. Visų pirma norime visiems pranešti ir kartu pasidžiaugti, kad komandoje pavyko išlaikyti pagrindinius žaidėjus: gynybos grandyje Mindaugą Bagužį ir Mantą Perepliotovą, saugų duetą Donatą Naviką bei Gvidą Jušką, o taip pat komandoje lieka veržlus, kovingas ir greitas Aurimas Jurgelevičius. Vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų, puolėjas iš Baltarusijos Maksimas Lukaševičius, po puikaus pasirodymo Palangos ekipoje sulaukė kvietimo į Estijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujantį „Sillamae“ klubą. Šiuo metu M. Lukaševičius dalyvauja šios komandos peržiūroje ir greitu metu turėtų paaiškėti ar puolėjas liks Estijoje ar vis dėl to grįš į „Palangos“ ekipą.

FK „Palanga“ taip pat veda derybas ir su kitais klube esančiais žaidėjais bei aktyviai ieško naujokų komandos pastiprinimui. Apie pratęstus kontraktus arba naują komandos papildymą bus paskelbta kiek vėliau, 2016 metų sezone Palangos komandoje puikią formą demonstravo gynėjas Simonas Juška, kuris gavo kvietimą atstovauti aukščiausioje Lietuvos lygoje rungtyniaujančiam Klaipėdos „Atlanto“ klubui bei pasirašė su uostamiesčio ekipa kontraktą. Dėkojame S. Juškai už atsidavimą komandai, už įdėtą darbą per du metus ir linkime sėkmės toliau kylant karjeros laiptais.

Prie FK „Palangos“ komandos vairo lieka į istorines aukštumas ekipą atvedęs vyr. treneris Valdas Trakys. Pasiruošimo ciklą artėjančiam sezonui mūsų komanda pradės vasario 6 dieną, o taip pat yra planuojamos ir draugiškų rungtynių maratonas, apie kurį pranešime artimiausiu metu.