FK „Palanga“ dalyvavo „Palangos Juzės“ turnyre

Šių metų kovo 12-17 dienomis Palangoje vyko futbolo turnyras „Palangos Juzės“ taurei laimėti. Palangos futbolo klubas „Palanga“ tik prieš savaitę pradėjo pasiruošimą ateinančiam sezonui, tačiau vis tiek nutarė išbandyti turnyre savo jėgas, kad galėtų pamatyti pretendentų į komandą žaidimą.

Pirmas rungtynes Palangos komanda žaidė su Lietuvos rinktine U-18. Rungtynės buvo labai atkaklios. Pirmąjį įvartį pelnė palangiškių klubas. Lietuvos rinktinės žaidėjas pats įsimušė į savo vartus. Netrukus rinktinė išlygino rezultatą ir pirmas kėlinys pasibaigė lygiosiomis. Antrąjį kėlinį Palangos komandos žaidėjas Gytis Gailius klubą išvedė į priekį, bet netrukus rinktinė vėl išlygino rezultatą. Praėjus dar kelioms minutėms tas pats Gytis Gailius pelnė savo antrąjį įvartį ir atrodė, kad rungtynės baigsis FK „Palanga“ pergale, tačiau užteko tik trumpai atsipalaiduoti ir Lietuvos rinktinė jau per pridėtą laiką pelnė išlyginamąjį įvartį. Kovingos lygiosios.

[fpphotos id=’439884819419198′ size=’small’ showfburl=’true’]

Antrąsias  rungtines FK „Palanga“ žaidė su FK „Atlantas-2“ iš Klaipėdos. Tai iš jaunų žaidėjų suburta Klaipėdos komanda, kurioje surinkti geriausi futbolo mokyklos auklėtiniai. Jie palangiškiams nesugebėjo rimčiau pasipriešinti. Palangos komandoje pirmą įvartį pelnė žaidėjas iš Gruzijos Murtaz Changelia, netrukus pasižymėjo Algimantas Bačianskas ir antrame kėlinyje trečiąjį įvartį pelnė dar vienas žaidėjas iš Gruzijos – Lasha Kebadzė. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:0.

Pusfinalyje Palangos komanda susitiko su Liepojos „Metalurgs-2” komanda. Vyko lygi kova, bet nesenai treniruotis pradėję palangiškiai pritrūko jėgų. Pralaimėta rezultatu 0:2.

[fpphotos id=’439889286085418′ size=’small’ showfburl=’true’]

Paskutinę varžybų dieną dėl trečios vietos FK „Palanga“ susitiko su Šilutės FK „Šilutė“. Pirmieji įvartį pelnė Palangos komandos žaidėjai. Pasižymėjo dar vienas Gruzijos žaidėjas – Tsotnė Chankseliani. Tačiau už keleto minučių šilutiškiai išlygino rezultatą. Antrame kėlinyje Šilutės komanda išsiveržė į priekį, bet FK „Palanga“ žaidėjas Murtaz Changelia rezultatą išlygino. Rungtynėms einant į pabaigą Palangos komandai aiškiai pritrūko fizinių jėgų ir buvo praleisti du įvarčiai: 88 ir 90 susitikimo minutėmis. Palanga pralaimėjo rezultatu 2:4 ir turnyre užėmė ketvirtą vietą.

[fpphotos id=’439889959418684′ size=’small’ showfburl=’true’]

Geriausiu turnyro žaidėju Palangos komandoje buvo pripažintas Linas Vaitkus. Turnyre žaidė: Edvinas Knieta, Linas Vaitkus, Mantas Perepliotovas, Giorgi Giorgadzė, Haroldas Jonauskis, Lacha Kebadzė, Tsotnė Chankseliani, Murtaz Changelia, Algimantas Bačianskas, Vytautas Laurinaitis, Gytis Gailius, Andrius Paulauskas, Simonas Jurkus, Kaminskas Ričardas, Tomas Baranauskas, Giedrius Milius ir Vytautas Meištinis.

Komandą nuo šių metu treniruoja Vaidas Liutikas, antrasis treneris – Marsel Balasanov. Šiais metais FK „Palanga“ komandoje vyko dideli pasikeitimai: atėjo naujas treneris, nemažai naujų žaidėjų. Labai neblogai pasirodė komandos naujokai iš Gruzijos, kurie nors ir jauni (18-20 metų amžiaus), bet yra techniški ir turi dideles galimybes tobulėti.

Visi turnyre žaidę žaidėjai paliko neblogą įspūdį. Turime dar nemažai laiko treniruotėms iki pirmenybių pradžios. LFF I lygos 2013 m. sezono varžybas FK „Palanga“ pradės balandžio 14 d. susitikimu Panevėžyje su vietos „Baltija“.