Feyenoord vasaros stovykla

Šią vasarą, liepos 2-7 dienomis jaunieji Lietuvos talentai Palangoje galės ne tik smagiai praleisti laiką, bet šį kartą taip pat turės galimybę pademonstruoti savo futbolo įgūdžius bei sugebėjimus vasaros futbolo stovykloje. Palangoje jau antrą kartą bus rengiama vasaros futbolo stovykla, kurią surengs legendinis Olandijos klubas – Roterdamo „Feyenoord“, o jiems talkins ir stovyklą rengti taip pat padės ir futbolo klubas „Palanga“. Šių klubų bendro darbo tikslas yra surengti futbolo stovyklą jaunajai Lietuvos futbolo kartai, kurioje gali dalyvauti kiekvienas užsiregistravęs.

 

Dvigubas

Programa

Visą informaciją apie stovyklą, kainas, detalią programą, atvykstančius trenerius ir kitas įdomybes galite sužinoti sekdami stovyklos Facebook paskyros puslapį: Feyenoord Rotterdam vasaros stovykla Palangoje; arba www.fkpalanga.lt puslapyje.

Treneriai:

Staf_Boel_Melvin

MELVIN BOEL yra 29 metų UEFA A licenciją turintis treneris bei sukaupęs didelę darbo patirtį dirbdamas tarptautinėje arenoje. M. Boel – buvęs U-18 amžiaus grupės treneris Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademijoje, o pastaruosius keletą metų dirba treneriu tarptautinėje ugdymo plėtroje ir yra atsakingas už futbolo technikos elementus tarptautinėse „Feyenoord“ akademijos vykdomose programose. Jis prižiūri abi treniruočių programas ir treneriavimo instrukcijas. M. Boel yra puikus taktikas, atsiduoda ir reikalauja visiško atsidavimo rungtynėms. Nepaisant jo jauno amžiaus Boel taip pat yra vyriausiasis Olandijos klubo BVCB komandos treneris.

Staff_Marchanno_Shultz

MARCHANNO SCHULTZ buvo vienas labiausiai vertinamų talentų visoje „Feyenoord“ futbolo akademijoje. Kai M. Schultz buvo 18 metų jis debiutavo „Feyenoord“ pagrindinėje komandoje ir du sezonus buvo šios komandos dalimi. Tada saugas nusprendė persikelti į Austriją ir apsivilko „Sturm Graz“ komandos marškinėlius. Vėliau M. Schultz žaidė Olandijos „Graafschap“, „NEC“ ir „Telstar“ klubuose bei sužaidė beveik 300 oficialių rungtynių kaip profesionalus futbolininkas. 43 metų specialistas M. Schultz į „Feyenoord“ akademiją sugrįžo kaip treneris 2010 metais ir dirbo akademijos tarptautiniuose skyriuose Kanadoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Staff_Harrie_Nugteren

HARRIE NUGTEREN yra labai patyręs „Feyenoord“ akademijos jaunimo treneris, kuriam ypač tinkamai sekasi dirbti su jauniausiomis vaikų amžiaus grupėmis. H. Nugteren pats yra buvęs aukšto lygio futbolininkas, išsilaikęs UEFA C trenerio licenciją ir „Feyenoord“ akademijoje dirba jau penkerius metus.