Draugiškos varžybos su FK „Juventa-99“

FK "Palanga"Šeštadienį FK „Palanga“ žaidė draugiškas rungtynes su Šiaulių „Juventa-99“ futbolininkais. Rungtynės vyko Palangos žiemos futbolo aikštėje.

Nuo pirmųjų minučių Palangos komandoje žaidė ką tik, po ilgos kelionės iš Gruzijos, atvykę futbolinkai. Aikštelėje kova vyko apylygiai, tačiau matėsi nedidelis Šiaulių komandos pranašumas. FK „Palanga“ varžybas pradėjo su trim gynėjais, dėl ko šiauliečiai turėjo keletą progų pelnyti įvartį. Vieną, po kampinio, pelnė.

Palangos komanda taip pat turėjo keletą progų įmušti įvartį, bet nesugebėjo jų išnaudoti. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – 0:1, FK „Juventa-99“ naudai.

Antrajame kėlinyje FK „Palanga“ pertvarkė gynybą ir šiauliečiams nebeliko progų pelnyti daugiau įvarčių, tačiau nedaug jų buvo ir Palangos komandos pusėje. Rezultatas nepasikeitė – rungtynės pralaimėtos – 0:1.

Reikia pastebėti, kad Šiaulių “Juventa-99“ pasirodė kaip gerai sukomplektuota ir gerą žaidimą demonstruojanti komanda. Palangiškiams trūko susižaidimo, tačiau potencialas yra geras.