Dešimtajame ture komandos išsiskyrė taikiai

11136648_815772145163795_5537532760028426401_n

Modestas Galdikas, FK Palanga

Vyraujant lietingiems orams gegužės 30 dieną, FK „Palanga“ futbolininkai išvykoje sulaukė rimto pasipriešinimo. Išvykos rungtynės vyko Šilutėje ir su vietos „Šilutės“ ekipa buvo sužaista lygiosiomis 1:1.

Rungtynės prasidėjo greitu Palangos komandos išpuoliu ir jau pačioje rungtynių pradžioje išvesti savo komandą į priekį galėjo Mikas Kura, deja, bet jam nepavyko tiksliai pasiųsti kamuolio į vartus ir rungtynės tęsėsi toliau. Prasidėjęs smarkus lietus įnešė sumaišties, abiejų komandų žaidėjams tapo sunkiau valdyti slidų kamuolį, o ir pati aikštė tapo labai slidi, dėl ko žaidėjai kartkartėm pargriūdavo ant vejos. Aikštelėje virė labai kieta kova, o dėl sudėtingų oro sąlygų ir kietos abiejų komandų gynybos, tiek „Šilutei“ tiek „Palangai“ sunkiai sekėsi kurti sėkmingas atakas. Vis dėl to pirmieji ledus pralaužė Šilutės komandos atstovai, kai 37-ąją minutę Maksim Lukashevich pasiuntė kamuolį į „Palangos“ vartus ir išvedė „Šilutę“ į priekį – 1:0. Per likusį laiką daugiau niekam pasižymėti nepavyko.

Toks rezultatas toli gražu netenkino palangiškių ir po pertraukos sugrįžo į aikštę labiau užsivedę. Prasidėjus antrajam kėliniui FK „Palanga“ perėmė varžybų kontrolę į savo rankas ir būtent jie daugiausiai kontroliavo kamuolį per visą antrąjį kėlinį. Į aikštę iškart buvo išleisti „švieži“ žaidėjai, kurie sustiprino Palangos komandą. Kuriant pavojingus reidus „Šilutės“ ekipa gynėsi gerai, todėl atlikti smūgius į vartus palangiškiams darėsi sudėtinga. Vis dėl to, 79-ąją minutę Simonas Urbys surengė puikų reidą kairiuoju aikštės kraštu ir atidavė perdavimą po keitimo pasirodžiusiam Edgarui Ditmonui, o jis nukreipė kamuolį į „Šilutės“ vartus taip išlygindamas rezultatą – 1:1. FK „Palanga“ vyrai vedini emocijų, pakilo į lemiamą šturmą ir visiškai įsitvirtino šilutiškių aikštės pusėje, siekdami per likusį laiką įmušti dar vieną įvartį ir iškovoti pergalę. Deja šį kartą Šilutės komandos gynyba suveikė sėkmingai, palangiškiams pasižymėti nebepavyko, o teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias 1:1.