Debiutinėse sezono rungtynėse „Palanga B“ garbingai priešinosi varžovams

Balandžio 20 d. 19:00 val. Gargžduose debiutavo FK „Palanga B“ komanda, kuri išvykoje garbingai priešinosi, tačiau galiausiai 4:2 nusileido Gargždų „Pramogos-SC“ klubui. Kovingose, rezultatyviose ir atkakliose rungtynėse palangiškių antroji komanda pirmą kartą debiutavo LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse.

Rungtynes drąsiau ir aktyviau pradėjo praėjusio sezono lyderiai gargždiškiai, kurie šioje lygoje turi didesnę patirtį, todėl natūralu, kad savo sąlygas iš pradžių diktavusi Gargždų ekipa 19 minutę   išsiveržė į priekį – 1:0. Pirmajam kėliniui einant į pabaigą „Pramogos-SC“ komanda įmušė ir antrą įvartį, taip padvigubindami rezultatą 39 minutę – 2:0.

„Palanga B“ komanda, kurios pagrindas sudarytas iš Palangos sporto centro jaunųjų futbolininkų, nebuvo linkusi nusileisti ir įnirtingai kovojo su varžovais dėl kiekvieno aikštės centimetro bei taip pat grasino varžovų vartams pavojingomis progomis. Visgi, 54 minutę Gargždų miesto legenda A. Staponka šeimininkų sirgaliams padovanojo dar vieną įvartį ir rezultatas tapo 3:0.

Kaip bebūtų, jauna, ambicinga ir kovinga „Palanga B“ komanda nebuvo linkusi taip lengvai paleisti rungtynių ir atiduoti lengvų taškų varžovams, todėl 65 minutę Roko Gecevičiaus įvartis sušvelnino rezultatą – 3:1. Vos po penkiolikos minučių dar vieną sėkmingą išpuolį surengę palangiškiai pasižymėjo antrą kartą ir šeimininkams paliko minimalią persvarą, kai 80 minutę pasižymėjo Gvidas Jonušas – 3:2.

Iki pat paskutinių rungtynių sekundžių kovoję palangiškiai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje šiek tiek pritrūko jėgų prieš labiau patyrusius varžovus ir galutinį tašką rungtynėse padėjo gargždiškis Aurelijus Staponka, kai per pridėtą teisėjo laiką įmušė antrą savo įvartį šiose rungtynėse – 4:2.

„Palanga B“ vyriausiasis treneris Gvidas Juška pralaimėjimo labai nesureikšmino, o anaiptol – pasidžiaugė jaunųjų auklėtinių kovingumu: „Nepaisant to, kad pralaimėjome, tačiau šios rungtynės tikrai buvo naudingos mūsų komandos jauniems žaidėjams. Tokiose rungtynėse, kur kova vyksta kiekviename aikštės centimetre ir reikia atiduoti visas jėgas bei parodyti visus savo sugebėjimus. Tokiose rungtynėse, kurios buvo su Gargždų komanda, jauni žaidėjai tobulėja kaip futbolininkai. Kalbant apie rungtynes, tai nugalėjo labiau patyrusi ir šiai dienai didesnį meistriškumą turinti Gargždų komanda. Noriu padėkoti savo žaidėjams, nes visi stengėsi, kovojo ir atidavė visas jėgas. Taip pat noriu pasveikinti ir „Pramogos-SC“ komandą su pelnyta pergale. Manau, kad varžovams davėme tikrai gerą kovą. Žiūrovams rungtynės tikrai turėjo patikti, nes buvo pasiekti net 6 įvarčiai ir aikštėje vyravo atakuojantis futbolas“ – pozityvumo nestokojo treneris.

Sekančias rungtynes „Palanga B“ žais gegužės 1 d., 14:00 val. išvykoje Biržuose su FK „Širvėna“ vienuolike.