Atjaunėjusi FK „Palangos“ komanda pasiruošusi naujam sezonui

Modestas Galdikas, FK „Palanga“

2017 metų sezoną Palangos miesto futbolo klubas „Palanga“ pradeda smarkiai pasikeitęs, bet vis dar su didelėmis ambicijomis. Tarpsezoniu komandą paliko keli svarbūs žaidėjai, bet į jų vietą buvo rasti jauni, ambicingi ir perspektyvus futbolininkai. Nuo šio sezono komandoje nebeišvysime Ernesto Grudžio, Tado Norbuto, Mariaus Stonkaus, Edgaro Ditmono, Aurimo Skurdelio, Aido Capo, Deivido Lukošiaus, Simono Urbio bei Andriaus Marcinkevičiaus. Dėkojame šiems žaidėjams dirbusiems kartu su klubu ir linkime visokeriopos sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Vis dėl to, komandos branduolys ir patirtis buvo išsaugota, nes komandoje liko vyriausiasis treneris Valdas Trakys, jo asistentu bus žaidžiantysis treneris Gvidas Juška, kuris komandai diriguos ir aikštelėje. Taip pat komandoje liko ir kitas vidurio saugas Donatas Navikas, kuris kartu su Gvidu Juška bus visas žaidimo variklis aikštės viduryje. Gynybos grandyje išsaugoti Mindaugas Bagužis, Mantas Perepliotovas ir Linas Vaitkus, o puolime ir toliau į neviltį varžovų vartininkus varys vienas rezultatyviausių praėjusio sezono FK „Palangos“ komandos žaidėjų Maksimas Lukaševičius. Aurimas Jurgelevičius savo ateitį taip pat susiejo su FK „Palanga“. Į vartus šiame sezone FK „Palangos“ gretose stos Ronaldas Grižas ir Robertas Kazbaris. R. Grižas praėjusiame sezone rungtyniauti pradėjo Radviliškio „Lokomotyvo“ komandoje, o sezoną užbaigė ir sėkmingai vartus saugojo Vilniaus „Vyčio“ ekipoje, su kuria tapo LFF I lygos 3 vietos laimėtoju. R. Kazbaris į Palangą atvyksta iš nacionalinės futbolo akademijos. Septyniolikmetis vartininkas jau atstovavo ir Lietuvos U-17 vaikinų rinktinei. Prie gynėjų prisijungs Prancūzijoje patirties įgavęs ir mūsų klube prieš du sezonus jau rungtyniavęs Ričardas Šveikauskas, kuris taip pat pakviestas ir į Lietuvos U-21 jaunimo rinktinę. Nors gynėjas Simonas Juška ir pasirašė kontraktą su Klaipėdos „Atlantu“, bet nuomos pagrindais jis šį sezoną dar rungtyniaus ir savo sugebėjimus tobulins „Palangos“ klube. Saugų grandį dar sustiprino iš Gargždų „Bangos“ atkeliavęs Haroldas Vaineikis. Kovingumu pasižymintis jaunuolis ne kartą yra atstovavęs įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėms. Po sėkmingo sezono Telšių „Džiugo“ ekipoje Rokas Petrikas šį sezoną persikėlė į Palangą, kur taip pat prieš porą sezonų jau buvo spėjęs apšilti kojas ir Palangoje. Į FK „Palangą“ atkeliauja ir jauni bei labai perspektyvūs žaidėjai Mantas Rusys, Rokas Gecevičius ir Vilius Kazlauskas, kurie savo vertę didins ir futbolo įgūdžius nuo šiol tobulins Palangoje. Naujajame sezone „Palangoje“ rungtyniaus dar vienas legionierius, kuri atvyksta iš Rumunijos. Saugas Iurie Cebotari atrankos cikle sužavėjo komandos trenerius, todėl su juo buvo pasirašyta sutartis.

Taip pat šiame sezone FK „Palangos“ komandai padės ir keletas perspektyvių Palangos sporto centro auklėtinių, o kai kurie iš jų jau sulaukė ir kvietimų į savo amžiaus grupės Lietuvos rinktines. Laukia dar vienas labai intriguojantis ir įdomus sezonas. Su atjaunėjusia ir nauja komanda V. Trakys bandys ir vėl užkariauti LFF I lygos aukštumas, o LFF taurės varžybose taip pat bus stengiamasi nužygiuoti kuo toliau ir pasiekti geriausią rezultatą.

FK „Palanga“ pirmąsias 2017 metų sezono rungtynes sužais išvykoje Alytuje su DFK „Dainavos“ ekipa. Rungtynės įvyks kovo 25 dieną 16:00 val.

17353374_1239263892790104_5642111749207451300_n