Antrojo rato starte „Palangos“ laukia išvyka į Jonavą

Dviem pergalėmis iš eilės pirmąjį A lygos ratą užbaigęs „Palangos“ klubas jau netrukus startuos ir antrajame. Balandžio 17 d. palangiškiai išvyksta į Jonavą, kur paskutinį kartą lankėsi dar 2015 metais, kai susitiko su vietos FK „Jonava“, kuri tada dar vadinosi FK „Lietava“ ir dalyvavo LFF I lygos pirmenybėse. Kurorto miesto ekipa jau spėjo su jonaviečiais išmėginti jėgas ir šiemet, kai vasario 25 dieną debiutinėse „Palangos“ A lygos rungtynėse spaudžiant -12 laipsnių šalčiui, komandos sužaidė lygiosiomis 1:1 Klaipėdos dirbtinės dangos stadione.

„Palanga“ sužaidusi 8 susitikimus po pirmo rato rikiuojasi 4-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Jonava“ – kolkas paskutinė. Tačiau, kaip minėjo palangiškių treneris Valdas Trakys į dabartinės turnyrinės lentelės pozicijas nereikėtų kreipti didelio dėmesio: „Mūsų komandoje nuotaikos tikrai nėra prastos, kadangi iškovotos 2 pergalės, o svarbiausias tikslas komandai dabar išlikti ant žemės. Svarbiausias tikslas – paruošti komandą rimtoms rungtynėms. Gerbiame varžovą, kuri yra tikrai gera komanda ir ne mums spręsti apie dabartinės lentelės pozicijas. Lentelės vietas skaičiuosime rudenį. Visos komandos turi pliusų ir minusų, todėl reikia teisingai sužaisti, surasti silpnas varžovų vietas ir jomis pasinaudoti. „Jonavos“ komanda yra stipri, turi gerų žaidėjų ir yra surinktas rimtas trenerių štabas. Varžovus žiūrime, analizuojame, bandysime toliau kovoti ir mums kiekvienos rungtynės yra svarbios. Nekreipiame dėmesio į turnyrinės lentelės vietas ir norime kautis kiekvienose rungtynėse“ – kalbėjo vyriausiasis treneris.

Tuo tarpu rungtynių išvakarėse FK „Jonavos“ klubas paskelbė, kad abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su patyrusiu ir vienu iš pagrindinių žaidėju Arūnu Klimavičiumi. Išsiskyrimo priežastis – nerastas bendras ryšys tarp žaidėjo ir trenerio.

Pastaruoju metu „Jonava“ pateikė ne vieną siurprizą, kai išvykoje rezultatu 2:1 įveikė Vilniaus „Žalgirį“ ir sužaidė lygiosiomis su“Trakais“. Tiesa tarp šių rungtynių jonaviečiai sužaidė ir su Kauno „Stumbru“ bei gavo skaudų antausį pralaimėdami 4:0. Visgi, varžovas laukia labai pavojingas ir kovingas, o po žaidėjo netekties komandoje gali atsirasti dar didesnė motyvacija. Taigi išvadas daryti ir visus taškus ant „i“ sudėsime po rytojaus rungtynių tarp FK „Jonavos ir FK „Palangos“ klubų, kurios prasidės 18:00 val.