Antroji pergalė iškovota triuškinančiu rezultatu (VIDEO)

gvidas juska

Debiutuoti pirmosiose šio sezono namų rungtynėse pavyko puikiai. Pergalė iškovota daugiau nei įtikinamai – triuškinančiu rezultatu 7:1.

Jau pačioje rungtynių pradžioje palangiškiams pavyko pelnyti ankstų įvartį, 9-ąją minutę po komandos draugo perdavimo kamuolį į vartus su galva pasiuntė Aurimas Jurgelevičius. Toliau vyko labai kieta kova tarp futbolininkų, o Kelmės ekipa taip pat pabandė atsakyti įvarčiu, kelis kartus svečiai pavojingai grasino mūsų komandos vartams, bet sėkmingai rungtyniavęs vartininkas ir gynėjai neleido išlyginti rungtynių rezultato. Keletą pavojingų progų dar turėjo ir mūsiškiai, bet jiems taip pat nepavyko padidinti atotrūkio ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:0. Be to pirmojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė Palangos komandos kairiojo krašto gynėjas Simonas Juška, todėl buvo priverstinai pakeistas bei poziciją aikštelėje užleido Aurimui Skurdeliui.

Per ilgąją pertrauką padarę keletą taktinių keitimų palangiškiai antrąjį kėlinį pradėjo labai aktyviai. Aktyvus žaidimas greitai davė vaisių ir 50-ąją minutę po greitos atakos Mikas Kura padvigubino Palangos klubo persvarą ir rezultatas tapo 2:0. Neilgai trukus progą pasižymėti susikūrė ir po keitimo antrojo kėlinio pradžioje pasirodęs Gediminas Žilys ir 56 minutę dar labiau atitolino šeimininkus nuo varžovų – 3:0. Tačiau tuo „Palangos“ įvarčių lietus nesibaigė, o tik įpusėjo. Edgaras Ditmonas pasiuntė dar vieną kamuolį į „Kražantės“ vartų tinklą ir mūsiškiai išsiveržė į priekį dar didesniu skirtumu – 4:0. 83-ąją ir 85-ąją minutę savo antruosius įvarčius pelnė G.Žilys ir M.Kura, o šeimininkų pranašumas tapo jau triuškinantis – 6:0. Gaila, bet šiek tiek atsipalaidavę FK „Palangos“ futbolininkai nesugebėjo išlaikyti savo vartų „sausų“ ir 87-ąją savo pirmąjį bei vienintelį įvartį šiose rungtynėse įmušė „Kražantė“. Paskutinį ir galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo „Palangos“ fanų varžybų metu pramintas „Palangos Messi“ – Edgaras Ditmonas, po kurio įvarčio FK „Palanga“ klubas šventė įtikinamą pergalę 7:1.

Rungtynių statistika:

FK „PALANGA“ 7:1 Kelmės „Kražantė“

Įvarčiai: 9 min. Aurimas Jurgelevičius (1:0), 50 min. Mikas Kura (2:0), 56 min. Gediminas Žilys (3:0), 67 min. Edgaras Ditmonas (4:0), 83 min. Gediminas Žilys (5:0), 85 min. Mikas Kura (6:0), 87 min. Airidas Paškauskas (6:1), 89 min. Edgaras Ditmonas (7:1).

Įspėjimai: 2 min. Erikas Milašauskas – geltona kortelė („Kražantė“), 51 min. Karolis Vladička – geltona kortelė („Kražantė“), 65 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“), 84 min. Lukas Rimkus – geltona kortelė („Kražantė“), 89 min. Lukas Jurgėlas – geltona kortelė („Kražantė“).