7-ojo A lygos turo anonsas

Ketverias iš eilės rungtynes namuose žaidęs „Stumbras“ šį kartą keliaus į uostamiestį, kur sieks pirmą ratą užbaigti pergalinga gaida.

„Palangos“ ekipai praėjusią savaitę kirto ligos, tad palangiškiai į Marijampolę atvyko praretėjusiomis gretomis. Šią savaitę jos pasipildė: prie kurorto klubo prisijungė solidžios patirties pajėgiuose klubuose turintis bulgaras Ivanas Ivanovas. Tokio papildymo „Palangai“ žūtbūt reikėjo, kadangi per šešerias rungtynes Artiomo Gorlovo kariauna praleido net 19 įvarčių ir tai yra blogiausias rezultatas visoje lygoje. Nepaisant to, neabejotina, kad „Stumbrui“ labai rimtai grasins atakuojantys žaidėjai su Idrisu Umajevu priešakyje. Tikėtina, kad „Palanga“ šiose rungtynėse atsitrauks ir žais nuo gynybos, o jų kontratakomis spėjo įsitikinti tiek „Atlantas“, tiek „Panevėžys“ – klubams, kuriems buvo suteikta daugiau laiko praleisti su kamuoliu.

Kauniečiai ilgai be pergalės po pralaimėto Kauno derbio nebuvo, maža to, „Stumbras“ išlaikė „sausus“ vartus ir tą padarė pakankamai užtikrintai. Kauniečiai su 13 taškų turnyro lentelėje žengia pirmi dėl laimėto tarpusavio mačo su Vilniaus žalgiriečiais, o iškovota pergalė leistų jiems džiaugtis pirmąja vieta po pirmojo rato. Tai – pasiekimas, kuriuo turbūt niekas nebūtų patikėjęs prieš sezoną. Vis dėlto „Stumbras“ turėtų būti budrus ir nenuvertinti ne itin sėkmingai sezoną pradėjusio varžovo, kuris tikrai turi potencialo demonstruoti kur kas geresnį žaidimą.

alyga.lt