„Palangą“ papildė trys užsieniečiai

Kurį laiką viešojoje erdvėje sklandžiusios kalbos, jog prie klubo prisijungė gynėjas Christos Intzidis bei puolėjai Yao N‘Goranas bei Idrisas Umaevas – ne iš piršto laužtos.

Pirmieji du futbolininkai tapo pilnateisiais ekipos nariais, o rusas klube žais nuomos pagrindais.

C. Intzidis savo karjeroje labiausiai įpratęs žaisti centro gynėjo pozicijoje. 26-erių metų futbolininkas ilgus metus rungtyniavo aukščiausioje Graikijos lygoje. Gynėjas pasimatavo ir dviejų mirtinų priešų „PAOK“ ir „Aris“ marškinėlius.

Dramblio Kaulo Krante gimęs futbolininkas Yao N‘Goranas turi dvigubą DKK ir Ispanijos pasą. Visą savo karjerą Europoje praleidęs puolėjas yra rungtyniavęs Ispanijoje ir Slovakijoje. Paskutinioji sportininko stotelė buvo Trnavos „Spartak“ klubas, kurį N‘Goranas paliko 2018 m. pradžioje. Peržiūros metu žaidėjui pavyko įtikinti „Palangos“ trenerius ir vadovus, jog yra vertas ginti pajūrio komandos garbę būsimajame sezone.

Prie „Palangos“ klubo taip pat prisijungė Rusijos U-20 rinktinėje žaidžiantis Idrisas Umaevas. Čečėnas Lietuvoje žais nuomos pagrindais. Teisės į futbolininką priklauso Rusijos Premier lygoje kovojančiai Grozno „Ahmat“ ekipai.

Dabar „Palangos“ klubas pakeliui į Kiprą, kuriame bus pratęstas pasiruošimas naujajam futbolo sezonui. Netrukus paskelbsime ir kontrolinių rungtynių tvarkaraštį, kurios bus žaidžiamos šioje Viduržemio jūros saloje.