2012 birželio 9

Palanga (Palanga) – Kėdainiai (Kėdainiai)

5:2

Pergalė  namuose

Šeštadieni Palangos futbolo komanda miesto stadione susitiko su Kėdainių “Kėdainiais‘. Geras ir šiltas oras pritraukė į centrinį miesto stadioną apie 300 žiūrovų. Atėję pažiūrėti rungtynių, liko nenuvilti. Vyko įdomi ir rezultatyvi dvikova .

Palangiškiai nuo pat pradžių užgulė Kėdainių komandos vartus ir po tikslaus Andriaus Paulausko perdavimo įvartį pelnė Mindaugas Grušauskas. Šis įvartis mūsų puolėjui svarbus tuom, kad iki šių rungtynių jam vis nesisekė realizuoti progų ir mūsų puolėjas buvo praradęs pasitikėjimą savo jėgomis. Likusią rungtynių dalį Mindaugas žaidė labai aktyviai ir norėtųsi, kad toks būtų iki sezono pabaigos. Po šio įvarčio  „FKPalanga“ toliau nemažino tempo ir 36 minutę Aivaras Lukošius tolimu, tiksliu smūgiu pelnė antrą įvartį. Atrodė, kad Kėdainių komanda bus sutriuškinta, bet vėl kartojosi praėjusių rungtynių scenarijus. Įmušę palangiškiai stabtelėjo ir vienos kontratakos metu, po perdavimo į baudos aikštelę, mūsų gynėjas kamuolį nukreipė į savo vartus. Dar po kelių minučių, tolimu smūgiu, Kėdainių puolėjas išlygino rezultatą. Rungtynės per keletą minučių atgimė intriga, rezultatas tapo 2:2. Po antro įvarčio mūsų žaidėjai pabudo iš miego ir vėl visą žaidimą perkėlė į varžovų aikštės pusę. Baigiantis kėliniui Andrius Paulauskas įsiveržė į Kėdainių baudos aikštelę ir buvo sustabdytas tik su bauda. Labai tiksliai ir gražiai vienuolikos metrų baudinį realizavo Gediminas Kruša. Antro kėlinio pradžioje aikštėje pasirodė Germanas Vaniuchinas, kuris dar labiau paaštrino puolamąją grandį. Germanas turėjo įmušti net keleta įvarčių iš eilės, bet nesisekė realizuoti progų. Po keletos minučių, Gediminas Kruša, smūgiu iš posūkio, pelnė savo antrą įvartį rungtynėse. Likusį laiką Palangos komanda atakavo Kėdainių vartus, turėjo daug progų ir 72 minutę antrą savo įvartį pelnė, geriausiai šį sezoną sužaidęs, Mindaugas Grušauskas. Antrame kėlinyje Kėdainių komanda progų  neturėjo ir rungtynės baigėsi 5:2 „FKPalangos‘ naudai.

Šias rungtynes Palangos komanda žaidė labai gerai. Žiūrovai išvydo gražų futbolą, daug įvarčių ir tirkai liko patenkinti stadione praleistu laiku.

Jeigu ne išbarstyti taškai keliose rungtynėse, kurias turėjome laimėti, komanda galėtu būti lentelės viršuje . Šiuo metu užimama 5 vieta teikia daug vilčių įsibėgėjant sezonui.

„FKPalanga“ šeštadienį rungtyniavo Edvinas Razutis,Gediminas Jackus,Eimantas Abramavičius,Martynas Gricius,Haroldas Jonauskis,Gediminas Žilys,Marsel Belasanov,Gediminas Kruša,Andrius Paulauskas,Aivaras Lukošius,Mindaugas Grušauskas,Tomas Dargužas,Edvinas Knieta,Germanas Vaniuchinas.