2012 gegužės 27

Šilutė (Šilutė) – Palanga (Palanga)

2:2 (0:1)

Lygiosios Šilutėje

Praėjusį šeštadienį Palangos futbolo komanda žaidė I lygos rungtynes Šilutėje su vietos „Šilutės“komanda. Kaip jau įprasta paskutiniu metu palangiškiai aktyviai pradėjo rungtynes ir daugiau atakavo, nei gynėsi. Kiek netikėtai rungtynių pradžioje traumą gavo Marius Valskis. Jį pakeitė Mindaugas Grušauskas. Turėdami žaidybinę persvarą  35 minutę pasiekėme rezultatų. Po greitos kontraatakos , tiksliu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Emilis Grabys. Po įmušto įvarčio palangiškiai nesiliovė spausti varžovų, tačiau pirmas kėlinys baigėsi 1:0. Sekanti rungtynių dalis  prasidėjo labai aštria šilutiškių ataka, bet apgynęs vartus, labai  sėkmingai  sužaidė mūsų vartininkas Edvinas Knieta. Reikia pažymėti, kad jaunasis mūsų vartininkas pirmą kartą šiame sezone žaidė pagrindinėje sudėtyje ir paliko gerą įspūdį treneriams. “FKPalanga“ toliau žaidė aktyviai ir po  gražios kombinacijos įvartį pelnė Aivaras Lukošius, dar po keletos minučių į virpstą smūgiavo Gediminas Žilys. Vėliau įvykiai pasisuko kita linkme. Mūsų žaidėjai akiviaizdžiai pavargo, nes praktiškai treneris turėjo vieną pusiau sveiką žaidėją ir  keitimų negalėjo daryti. Šilutės atsarginių žaidėjų suolelis buvo gausesnis, todėl  pakeitę 4 žaidėjus likusias dvidešimt minučių perėmė iniciatyvą. Po  mūsų centro gynėjų klaidos šilutiškiai pelnė pirmą įvartį, o dar po kelių minučių ir antrą. Atrodė, kad Palangos pergalė buvo ranka pasiekiama, bet pritrūkome jėgų  ir  rungtynės baigėsi taikiai 2:2. Traumų išretintai Palangos komandai ir šį kartą pritrūko laimės ir fizinių jėgų. Norisi padėkoti žaidėjams, kad kovėsi iki galo ir atidavė visas jėgas.

„FKPalanga“ komandoje žaidė:    Edvinas Knieta,Linas Vaitkus,Eimis Rudavičius,Tomas Dargužas,Martinas Gricius,Marius Valskis,Gediminas Žilys,Orestas Abromavičius,Gediminas Kruša,Aivaras Lukošius,Emilys Grabys,Mindaugas Grušauskas,Marselis Belasanov.