2012 gegužės 20

Palanga (Palanga) – Polonija (Vilnius) 1:2 (1:0)

Atimta pergalė

Praėjusį šeštadienį “FKPalanga” savo aikštėje susitiko su šalia turnyro lentelėje esančia  Vilniaus “Polonijos”  futbolo komanda. Palangiškiai dėl traumų ir kitų priežasčių rungtynes pradėjo be keturių savo pagrindinių žaidėjų, bet jau pradžioje perėmė inciatyvą ir žaidė varžovų aikštelės pusėje.Vienos iš retų vilniečių atakos metu, buvo prarastas kamuolys ir Palangos komandos žaidėjas Gediminas Kruša išbėgo vienas prieš vartininką, gražiai jį suklaidino ir pelnė įvartį. Antras kėlinys vėl prasidėjo palangiškių atakomis ir atrodė, kad “FKPalanga” pasieks nesunkią pergalę, tačiau nuo 65 minutės pradėjo žaisti teisėjas iš Jonavos. Jis už paskutinės vilties pražangą iš aikštės išvarė mūsų vartininką, nors visi stadione susirinkę žiurovai matė, kad Vilniaus puolėjas suvaidino pražangą ir turėjo už vaidybą gauti geltoną kortelę. Vietoj to į Palangos komandos vartus dar buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį “Polonija” realizavo ir rezultatas tapo 1:1. Palangiškiai  nors  vienų žaidėju turėjo mažiau niekuom nenusileido priešininkams,bet savo darbą toliau darė teisėjas. Palangos komandos žaidėjas Andrius Paulauskas, turėdamas geltoną kortelę, už šoninės linijos išėjus kamuoliui, ji pamušė ranka.Teisėjas tuoj ištraukė geltoną ir po to raudoną korteles. Liko palangiškiai devyniese. Labai pasiaukojančiai toliau žaidė visi like aikštėje, bet paskutinę sekundę vis dėlto praleido antrą įvartį.

Taigi, labai gailą, bet šį kartą futbolo rungtynes žaidė net futbolininkai, bet teisėjai.

Norisi padėkoti visiems, ateinantiems palaikyti mūsų miesto komandos. Jūsų laukiame stadione ir tikimės ,kad “FKPalanga” jus džiugins tik pergalėmis.