2012 gegužės 11

“FKPalanga” pelnė  dramatišką pergalę Kaune

Palangos komanda praėjusį šeštadienį Kaune žaidė LFF I lygos varžybas su  „Nacionalinės

Futbolo Akademijos“ komanda. Kauniečių sudėtyje  surinkti geriausi Lietuvos

jaunieji futbolininkai. Keletą jų jau žaidžia ir A lygos komandose. Rungtynėse su „FKPalanga“

kauniečiai išstatė stipriausią sudėtį. Labai norėjosi jauniesiams talentams atsirevančuoti už pralaimėjimą  „Palangos Juzės“ turnyre.

Rungtynės prasidėjo daugiau atakuojant akademijos futbolininkams ir palangiškių vartininkas turėjo nemažai darbo. Jis atrėmė pora tikrai pavojingų smūgių, bet  7 minutę po greitai įmesto užribio kamuolį gavo Germanis Vaniuchinas ir apžaidęs  keletą gynėjų tiksliai nukreipė kamuolį

į vartus. Po to žaidimas išsilygino ir net gi pavojingiau atakavo palangiškiai. 37 minutę kauniečiai

grubiai nutraukė mūsų ataką ir iš aikštės buvo pašalintas vienas jų gynėjas. Antrą kėlinį Palangos komanda pradėjo aktyviai ir praktiškai visas žaidimas vyko akademijos komandos pusėje. Ilgai laukti įvarčio nereikėjo, gavęs tikslų perdavimą iš kairės pusės, Linas Vaitkus sustabdė kamuolį ir tiksliai pasiuntė į priešininkų vartus. Įmušę įvartį palangiškiai patikėjo pergale  ir vėl kartojosi rungtynių su Jonavos „Lietuva“ scenarijus. Kauniečiai pradėjo žaisti aktyviau ir jau 67 minutę neleistinai buvo sustabdytas jų puolėjas. Teisėjas pašalino mūsų gynėją Martyną Gricių iš aikštės

ir pasinaudoję proga iš vienuolikos metrų pelnė pirmą įvartį. Išsilyginus žaidėjų skaičiui Kauno komanda dar aktyviau pradėjo atakuoti mūsų vartus ir 75 minutę pelnė išlyginamąjį įvartį. Atrodė, kad Palanga gali pralaimėti rungtynes, bet po keitimo į aikštę įbėgęs mūsų puolėjas Andrius Paulauskas pirmu prisilietimu prie kamuolio fantastišku smūgių pelnė pergalingą įvartį. Taigi pasiekta sunki, bet pelnyta pergalė 3:2..Norisi pagirti visą komandą už gerą žaidimą ir parodyta charakterį.

Sekančios varžybos vyks šį šeštadienį 14 val. Palangos centriniame stadione. Susitiks  „FKPalanga“-

Vilniaus „Polonija“. Kviečiame visus atvykti į stadioną palaikyti mūsų komandos.