2012 gegužės 8

FKPalanga   sužaidė lygiosiomis

Praėjusi šeštadienį Palangos centriniame stadione įvyko  LFF I lygos rungtynės, susitiko  „FKPalanga“ ir Vilniaus „Granitas‘. Vilniečiai prieš atvykdami, buvo iškovoję 7 taškus puikavosi lentelės viršuje. Na, o palangiškiai po apmaudaus pralaimėjimo Jonavos komandai turėjo 3 taškus ir išėjo į aikštę nusiteikę iškovoti pergalę. Pirmą kėlinį palangiškiai pradėjo priėš smarkoką vėją ir teritorinę persvarą įgijo vilniečiai. Jie daugiau ir atakavo. Vienos atakos metu, po mūsų gynėjo klaidos vilniečių puolėjas iššoko vienas prieš  vartininką, bet šis smūgį atrėmė. Po keletos minučių gerą progą turėjo mūsų žaidėjas Marius Valskis. Smūgiavo praktiškai  į tuščius vartus, bet kamuolį išmušė gynėjas. Pirmas kėlinys baigėsi taikiai 0:0. Antrą kėlinį Palangos komanda pradėjo aktyviai. Iš arti per vartų viršų pramušė Gediminas Kruša. Dar po keletos minučių taip pat per viršų,  apytiksliai iš vienuolikos metrų atstumo smūgiavo Germanis Vaniuchinas. Vieną aštrią ataką surengė Vilniaus komanda. Iš baudinio kamuolys atsitrenkė į virpstą. Rungtynių pabaigoje ‚FKPalanga“turėjo galimybę pasiekti pergalę, bet po baudinio, galva smūgiuotą kamuolį atmušė vartininkas.

Rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis, bet abi komandos nebuvo nuliūdusios. Galėjo pergalę pasiekti abi, pritrūko sėkmės.

Malonu, kad palangiškiai ir miesto svečiai atvyko palaikyti „FKPalanga“komandos. Tikimės, kad sirgalių mūsų miesto stadione tik daugės. Tai puikus laiko praleidimas, bendravimas ir teigiamos emocijos.

Dar kartą priminsime, kad rungtynės pirmą kartą Palangos istorijoje transliavo tiesiogiai televizija ir  mūsų miesto verslininkams tai turėtų būtį stimulas patalpinti stadione savo įmonės reklamą. Tuo labiau, kad vasaros metu tikimės stadione sulaukti tikrai daug sirgalių iš visos Lietuvos.

Sekančias rungtynes Palangos komanda žais šeštadienį Kaune su „Nacionalinės Futbolo Akademijos „ komanda.