2012 gegužės 3

Palangoje startavo LFF I lygos futbolo sezonas

Praėjusi antradieni Palangos centriniame stadione įvyko pirmosios šiemet futbolo rungtynės.Buvo žaidžiamos trečio turo rungtynes.Prieš tai dvejas varžybas FKPalanga žaidė išvykoje..Palangiškiai startavo čempionate pergale su Trakų“Trakais“ 1:0. Antrame ture vėl išvykoje

Nusileido Kedainių „Nevėžiui“ 0:1.

Rungtynių diena pasitaikė kaip reta saulėta ir šilta.Pasiilge futbolo Palangos gyventojai ir svečiai,jau iš anksto rinkosi į stadioną.Stadionas sirgalius pasitiko gerai paruošta futbolo veja,muzika ir vaišės.Stadionas senai nematė futbolo rungtynėse tik sirgalių ir jie varžyboms pridėjo didelį pliusą.

Rungtynės prasidėjo Savivaldybės administratoriaus Bronio Martinkaus pasveikinimų.Pora palinkėjimų išsakė ir Lietuvos Futbolo Federacijos atstovas Romas Laurinavičius.Pakėlus vėliavą prasidėjo rungtynės.Nuo pradžių palangiškiai užgulė Jonavos „Lietavos“ vartus ir pirmą įvartį jau 27 minutę pelnė Orestas Abramavičius.Pirmam kėliniui baigiantis svečiai perėmė iniciatyvą ir sukūrė keleta tikrai pavojingų progų.Po pertraukos Palangos komanda vėl perrėmė iniciatyvą ir ilgai laukti įvarčio neteko.Baudos aikštelėje 58 minutę buvo nugriautas puolėjas Mindaugas Grušauskas ir vienuolikos metrų baudinį tiksliai realizavo Gediminas Kruša.Dar po keleto minučių šimtaprocentinės progos neišnaudojo Germanas Vaniuchinas.Iš metro sugebėjo pramušti virš vartų.

Na o futbole yra taisyklė-neimuši tu,imuš tau.Palangiškių bėdos prasidėjo 71 minutę.Jonava labai gerai sužaidė atakoje ir po gražios kombinacijos pelnė pirmą įvartį.Po šio įvarčio atrodo,kad komanda kažkas pakeitė.Atsiliepė ir fizinis nuovargis po šeštadieni žaistų labai sunkių rungtynių Kėdainiuose ir psichologiškai žaidėjai palūžo.Antrą įvartį Jonavą imušė po trejų minučių.Dar po keletos minučių buvo išvarytas iš aikštė už antrą geltoną kortelę Aivaras Lukošius ir mūsų gynyba tapo  visiškai pažeidžiama.Likusi laiką Jonavos komanda atakavo ir išnaudojo dar porą progų.Taigi nors neitikėtina ,bet pirmaujant  2::0 iki 70 minutės,buvo pralaimėta  2:4.

Gaila,kad futbolo sezonas Palangoje prasidėjo tokia skaudžia nesėkme,bet  futbolo šventė tikrai pavyko.Sulaukėme tikrai daug žiūrovų,tame tarpe dau vaikų ir jaunimo ir visiems manau šios rungtynės paliko neblogą ispūdį.Labai malonu,kad Palangoje vėl atsigauna mūsų miesto stadionas ir tikimės,kad jis taps palangiškių ir svečių traukos centru.

Dar noriu pridurti,kad šeštadieni gegužės 5 diena,14 valandą Palangos stadione vėl vyks varžybos,susitinka „FKPalanga“ – Vilniaus „Granitas“.Vilniečiai sėkmingai pradėjo sezoną ir dabar yra lentelės viršuje.Tiesioginę šių varžybų transliaciją galite žiurėti  per WWW.FUTBOLO.TV.

Tai vyks pirmą kartą Palangos futbolo istorijoje,bet labai norime,kad palangiškiai atvyktų į stadioną ir ten palaikytų Palangos komanda.Labai Jūsų laukiame.