„Palanga“ ruošiasi antrajam A lygos sezonui

Praėjusio sezono tikslą – išlikti A lygoje įgyvendinusi „Palanga“, dėlioja būsimų futbolo metų gaires. Kojas aukščiausioje šalies lygoje apšilę „Palangos“ vadovai teigia, jog nesinori kartoti debiutinio sezono klaidų, tad komandos komplektavimo darbai prasidėjo anksčiau.

Jau dabar žinoma, jog komandoje neliks didelio būrio žaidėjų, taip pat ir vyr. trenerio Valdo Trakio. Strategą pakeis duetas iš Rusijos – Aleksandras Ušakinas (Aleksandr Ushakhin) ir Artiomas Gorlovas (Artem Gorlov). Abu strategai yra įgiję turi UEFA PRO licencijas. Tiek naujųjų trenerių, tiek ir „Palangos“ klubo vizija – jaunystės ir patirties lydinys.

Kalbėdamas apie klubo tikslus, „Palangos“ sporto direktorius Edgaras Barkus teigia, jog šiame sezone norisi pasirodyti solidžiau. Ne tik likti lygoje, bet mažų mažiausiai patekti tarp 6 stipriausių komandų. Nedrąsiai Barkus svajoja apie galimybę įsiterpti į TOP4. „Buvo dialogas su naujaisiais treneriais, taip pat klubo viduje. Norime suburti ambicingą ir jauną komandą, kuri norėtų laimėti. Tiesa patyrusių „vilkų“ atsisakyti nežadame, nes jaunimas turi matyti teisingą pavyzdį“ – sako E. Barkus. 

Šiuo metu „Palangos“ komanda treniruojasi Klaipėdoje. Pajūrio ekipoje – peržiūrų laikotarpis. Treniruočių aprangą peržiūrose vilki ne tik lietuviai, bet ir sportininkai iš Prancūzijos, Nyderlandų, Graikijos, Juodkalnijos.

Pirminiame pasirengimo sezonui etape, „Palangos“ komanda sužais dvejas kontrolines rungtynes, kuriose bus išbandomi futbolininkai varžybinėje aplinkoje. Pirmasis išbandymas sausio 30-ąją Marijampolės ARVI manieže, prieš „Sūduvą”. Vasario 1d. toje pačioje Marijampolėje, jėgas išbandysime su latvių „Jelgava” ekipa.

FK „Palanga“ džiaugiasi ir dėkoja, jog klubo rėmėjai – tiki ekipos vizija bei surado papildomų resursų ir dar labiau padidino paramą komandai. Nenusigręžė ir Palangos miesto savivaldybė, kuri – tarsi stabilumo pamatas.